Czy już wiesz jaki prezent na Mikołaja kupisz swojemu mężczyźnie ? 

Nie jest to taka prosta sprawa a Mikołajki już za kilka dni. Można spędzać godziny w sklepie szukając idealnego prezentu dla twojej drugiej połówki, ale po co tracić czas. Przedstawiamy kilka propozycji, które na pewno zrobią na nim wrażenie.

Zestaw do gry w pokera

Zestaw do gry w pokera

cena: 101,90 zł.

Zobacz inne walizki

Zestaw do gry w pokera do luksusowy prezent dla mężczyzny. Każdy facet lubi rozrywkę w gronie najbliższych kolegów we własnym domu.

Cena obejmuje

  • 300 najwyższej jakości żetonów. Każdy żeton waży 11,5 grama, gr.3,4mm, śr.40mm (taka sama jak profesjonalnych żetonów kasynowych, wewnątrz żetonu zatopiony jest metalowy krążek).
  • 2 talie niezwykle trwałych, pokrytych sztucznym tworzywem kart
  • 5 znakomitej klasy kości do gry
  • 1 bardzo dobrej jakości zamykana aluminiowa walizka specjalnie zaprojektowana dla tego zestawu

    Więcej walizek do pokera znajdziesz tutaj

 Kolejnym pomysłem na prezent dla miłośnika motoryzacji może być książka "TopGear" Jeremego Clarskona bijąca rekordy popularności wśród jego fanów. Autorem jest angielski dziennikarz telewizyjny, prezenter programu "Top Gear" oraz publicysta i podróżnik. Książka typowo motoryzacyjna, nowinek i eksperymentów to w tej książce nie zabraknie. 

TopGear książka dla miłośników motoryzacji

źródło: www.empik.com

cena: 45,99 zł.

 Praktyczny prezent dla faceta by jego komórka była cały czas naładowana, nawet wtedy gdy nie ma przy sobie ładowarki 

awaryjna ładowarka

źródło: www.sprytnysklep.pl

Awaryjna Ładowarka. Ta czarna, aluminiowa tuba, w której mieści się bateria AA, przedłuży żywotność Twojego telefonu o 190 minut rozmów lub 500 minut czuwania. Potrafi obsłużyć wiele modeli, a to dzięki sześciu wtyczkom dołączonym do zestawu, które są wejściami do portów ładowania większości komórek na polskim rynku oraz iPoda. Awaryjna ładowarka to urządzenie które w prosty sposób pozwoli naładować telefon komórkowy, nie przez zasilanie sieciowe, a energię z baterii AA. 

Artykuły podobne