prezent dla kobiety w ciąży, który pomoże w macierzyństwie

Prezent dla kobiety w ciąży, który pomoże w macierzyństwie

Total
0
Shares

Okres oczekiwania na potomka nazywany jest także błogosławionym, jednak nie zawsze przyszłe mamy się tak czują. Wybierając prezent dla kobiety w ciąży staraj się myśleć o tym, co ułatwi jej miesiące przed porodem lub pomoże jej w przyszłym macierzyństwie. Nie wiesz, co to może być? Przed Tobą kilka pomysłów.

Prezent dla kobiety w ciąży: ostatnie chwile relaksu

prezent dla kobiety w ciąży_ostatnie chwile relaksu

fot. theatticspa.co.uk

Macierzyństwo poza pięknymi chwilami i ogromem miłości wiąże się także z wielkim zmęczeniem i ciągłym brakiem czasu. Jeśli chcesz sprawić przyszłej mamie przyjemność wybierz dla niej pakiet SPA albo masaż przeznaczony dla kobiet w ciąży. Niech taki upominek zrekompensuje jej kilkanaście najbliższych miesięcy, podczas których na pewno nie będzie miała kiedy oddać się takim przyjemnościom.

Prezent dla kobiety w ciąży: termiczna butelka

prezent dla kobiety w ciąży_termoopakowanie

fot. zakupydladziecka.pl

Przyszła mama lubi długie spacery? W takim razie na pewno doceni butelkę na mleko w termicznym opakowaniu. Dzięki takiemu upominkowi nie będzie się przejmować, że musi wrócić do domu by nakarmić malucha o konkretnej porze. Pośrednią zaletą takiego prezenty może okazać się także szybszy powrót do formy sprzed ciąży. W końcu spacery korzystnie wpływają na utratę wagi i utrzymanie kondycji. Ponad to świeże powietrze z pewnością wspomoże zdrowy rozwój niemowlaka.

Prezent dla kobiety w ciąży: wyprawka malucha

prezent dla kobiety w ciąży_wyprawka dla malucha

fot. mamitati.pl

Przy noworodku ubranek i pieluch nigdy dość. Dlatego prezentem dla mamy i jednocześnie dla bobasa będzie wyprawka zawierająca śpioszki, body, czapeczkę i śliniaczek. Jeśli chcesz uczynić z wyprawki również pamiątkę, zamów opcję z wyhaftowanym napisem.

Prezent dla kobiety w ciąży: muzyka poważnie relaksująca

prezent dla kobiety w ciąży_muzyka poważnie relaksująca

fot. radiomelasudas-beaumarchais.blogspot.com

Podobno słuchanie muzyki klasycznej przez kobiety w ciąży, a następnie przez noworodki pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny malucha. Na prezent dla przyszłej mamy wybierz płytę CD z takimi dziełami, które ją zrelaksują. Nie każdy jest zwolennikiem muzyki klasycznej, dlatego postaraj się wybrać takich kompozytorów, których utwory są raczej lekkie i niewymagające skupienia.

Prezent dla kobiety w ciąży: zestaw dla śpiochów

prezent dla kobiety w ciąży_zestaw dla śpiochów

fot. personalbabyproducts.com

Powszechnym zestawem prezentowym dla noworodków jest kocyk i mała podusia. Jednak Ty stwórz zestaw rozszerzony, który będzie zawierał także koc i poduszkę dla mamy. W końcu nikt tak bardzo nie zasługuje na sen w miękkich tkaninach, jak kobieta zajmująca się nie tylko maluszkiem, ale przy okazji całym domem.

Sięgnij po więcej prezentowych inspiracji:

Prezent dla mamy nowoczesnej i modnej

Mamy z ,,Pokolenia Milenium?? chcą świętować bardziej!

Artykuły podobne