Prezent dla mężczyzny ? akcesoria samochodowe

Total
0
Shares

Największą miłością mężczyzny, oczywiście obok ukochanej kobiety, jest jego samochód. Dlatego dobrym pomysłem na prezent będą akcesoria samochodowe. Powinna być to rzecz uniwersalna i raczej o funkcji estetycznej lub pielęgnacyjnej. Niewiele bowiem kobiet zna się na autach na tyle dobrze, aby zakupić przykładowo części samochodowe. Oto kilka propozycji:

Pokrowce samochodowe, www.e-autosklep.ovh.org

Pokrowce samochodowe, wykonane z grubej skóry tapicerskiej, laminowane pianką poliuretanową. Komplet zawiera 2 pokrowce na przednie fotele, 1 pokrowiec na siedzenie tylnej kanapy, 1 pokrowiec na oparcie tylnej kanapy, 5 pokrowców na zagłówki oraz haczyki montażowe.

Cena: 185,00 zł

Gałka zmiany biegów, www.rallyshop.v10.pl

Jest to gałka zmiany biegów o futurystycznym wyglądzie, wykonana z chromu z wykończeniem skórzanym. Do zestawu dołączone są śruby montażowe oraz tuleje dopasowujące średnicę otworu montażowego gałki do średnicy drążka zmiany biegów.

Cena: 169,00 zł

Zestaw kosmetyków samochodowych, www.bmw-shop.pl

Zestaw kosmetyków samochodowych z praktyczną torbą do ich transportu i przechowywania. Zawiera środek do czyszczenia ze środkiem przeciwmroźnym (500ml), odmrażacz do szyb (500ml) oraz środek do czyszczenia wnętrza (250ml).

Cena: 150,76 zł

Dywaniki do samochodów osobowych, www.e-autosklep.ovh.org

Dywaniki do samochodów osobowych, wykonane z najwyższej jakości gumy wzbogacone kauczukiem, z wysokim 3 cm rantem.

Cena: 95,00 zł

Etui do kluczy samochodowych, www.angitu.pl

Jest to stylowe etui do kluczy samochodowych, starannie i ładnie wykonane ze skóry syntetycznej i chromowanego zapięcia.

Cena: 29,90 zł

Zobacz też inne akcesoria samochodowe na jakiprezent.pl

Artykuły podobne