Bez względu na to, czy Walentynki są twoim ulubionym świętem w roku, czy raczej uważasz, że jest to sztuczne święto wykreowane przez firmy produkujące kartki z życzeniami, jedna rzecz jest pewna: to czas Kupidyna. Oto najlepsze sposoby, jak spędzić Walentynki w zależności od twojego stosunku do 14-go lutego.

Wielka, Ważna i Jedyna w Swoim Rodzaju Randka

Romantyk: Zwal swoją Walentynkę z nóg nocą jak ze snu. Kierunek: kolacja VIP dla dwoje, wynajęcie lodowiska tylko dla was. Kluczem tutaj jest pomyślenie o tym, o czym twój partner naprawdę marzy i pomnożenie tego razy 10

Lyzwy we dwoje

Cynik: Darujcie sobie całą tę konwencję: kino i kolacja. I tak są przereklamowane. Zamiast tego dowiedz się, czy ulubiony zespół albo wykonawca twojej wybranki/twojego wybranka grają w waszej okolicy w termnach bliskich Walentynkom i zaskocz partnerkę/partnera biletami na ten występ. Jeżeli bardziej od muzyki wolą sport, spróbuj zdobyć bilety na mecz piłki ręcznej, siatkówki, czy koszykówki.

Bilety na mecz na Walentynki

Zostajemy w Domu?

Romantyk: Zamów jedzenie do domu z ulubionej restauracji twojej Walentynki i dokup butelkę wybornego wina lub szampana. Zapal świeczki, obejrzyjcie razem film, posłuchajcie muzyki i rzeczywiście spędźcie ze sobą wartościowy i wyjątkowy wieczór.

Cynik: Czas wyciągnąć z szafy horrory na DVD. Spróbujcie z ?Krwawe Walentynki?. Nie będziecie musieli się męczyć na żadnej łzawej komedii romantycznej, a okazji do przytulania się będzie i tak wystarczająco dużo. Dodatkowo, taki film zagwarantuje wam przyspieszone bicia serc.

Krwawe Walentynki

Wymiana Prezentów

Romantyk: Zagoń do działania swoją artystyczną duszę i stwórz wasz wspólny ?pamiętnik? złożony z ulubionych wspólnych zdjęć, anekdot i cytatów. Plusem takiego prezentu jest nie tylko jego kreatywność, ale i to, że będziecie mogli go co roku uzupełniać o nowe wspólne wspomnienia.

Wasz pamietnik

Cynik: Twój facet nie będzie chciał kwiatów, ani czekoladek, więc spróbuj znaleźć dla niego coś, z czego będzie autentycznie korzystał, albo coś, co zawsze chciał kupić, ale jeszcze mu się to nie udało. Pomyśl o tym nowym oprogramowaniu komputerowym, które ciągle przyciąga jego wzrok w Empiku. Taki prezent z pewnością powie: ?Kocham Cię?.

Norton Internet Security 2012

Ile: 106, 49 zł

Gdzie: http://www.empik.com/

Coś Wyjątkowego

Romantyk: Być może jest to nieco tandetne, ale wysyłanie kwiatów, albo czekoladek swojej ukochanej do pracy jest zdecydowanie najlepszą wersją ?tandety?.

Bukiet Walentynkowy

Ile: 131 zł

Gdzie: http://www.pocztakwiatowa.pl/

Cynik: Wyślij mu seksownego smsa, który sprawi, że pogna ile sił w nogach do domu.

Artykuły podobne