Prezent dla właściciela rozszczekanego Reksia

Total
0
Shares

Psy są najlepszymi przyjaciółmi człowieka… do czasu kiedy nie wyrwą go ze snu w środku nocy szczekając na przebiegającego kota, lub całkowicie bez powodu. Jeżeli zbliżają się właśnie urodziny, albo imieniny twojego znajomego, którego czworonożny kompan wydaje się być niereformowalny w kwestii nadmiernego szczekania, oto prezent, za który będzie ci wdzięczny nie tylko obdarowany, ale pewnie też i jego sąsiedzi. A może sam sobie sprawisz taki prezent?

Innotek BC-50E

Ile: 299 zł

Gdzie: http://www.easypet.pl/

Obroża antyszczekowa amerykańskiej firmy Innotek, bo o niej tu mowa, znajduje się wśród najbezpieczniejszych, najbardziej humanitarnych i efektywnych produktów trenujących twojego pupila, które można dostać obecnie na rynku. Używana zgodnie z przeznaczeniem, obroża produkuje delikatny elektryczny bodziec, który będzie uznany przez twojego psa za niepożądany. Pies szybko nauczy się, że będąc posłusznym, łatwo może wyłączyć ten elektryczny bodziec.

Innotek BC-50E

Odpowiednie założona na twojego czworonoga, obroża antyszczekowa będzie wykrywać wibracje produkowane przez struny głosowe psa, kiedy ten zaszczeka, zawarczy, albo zawyje. Te wibracje monitorowane są przez zaawansowany program analizy sygnałów, który włączy mechanizm impulsów elektrycznych tylko w przypadku szczekania. Normalne psie działania nie będą miały żadnego wpływu na działanie obroży Innotek.

W przeciwieństwie do innych obroży antyszczekowych, obroża Innotek nie ma żadnych dziwnych guzików, przełączników, czy diod. Wystarczy włożyć baterie do niej baterie i umieścić na karku psa zgodnie z instrukcją. 

Innotek BC-50E

Kiedy czujnik wykryje wibracje pochodzące ze szczekania, zastosuje odpowiednio krótki impuls elektryczny. Jeżeli pies nie przestanie szczekać, bodziec zwiększy intensywność o jeden poziom i będzie się sukcesywnie przestawiał na wyższe poziomy (do poziomu 7.) w przypadku, gdy pies pozostanie niewzruszony na delikatniejsze impulsy. Wszystko to następuje automatycznie, gdyż obroża dopasowuje się do każdego psa indywidualnie. Najlepiej sprawdza się na średnich psach.

 Innotek BC-50E

Artykuły podobne

Czekoladowy prezent to dobry prezent

Każdy kto twierdzi, że nie lubi słodyczy jest podejrzani. Wiadomo, zdarzają się wyjątki od reguły, ale zwykle potajemnie podjadają żelki i ciastka kiedy nikt nie widzi. Spokojnie, żartuję, zwykle ludzie…
Zobacz więcej ...