Strzelanie – przygoda na strzelnicy na prezent. Sprawdzamy!

Total
0
Shares

Który mężczyzna nie marzy czasem, aby poczuć się jak prawdziwy gangster? Wyciągnąć z kabury ciężką spluwę, spojrzeć wymownie przed siebie i oddać kilka celnych strzałów w stronę przeciwnika.

Uwierzcie ? z pistoletem w dłoni każdy facet poczuje się jak prawdziwy Bond. James Bond. Jeśli chcecie sprawić ekscytujący prezent dla męża, chłopaka lub taty – pełen filmowych wrażeń lub razem z nim poznawać uroki strzelania z broni ? koniecznie wybierzcie się na strzelnicę.

Strzelnica – pomysł na prezent nie tylko dla prawdziwego mężczyzny

Przygoda na strzelnicy będzie doskonała dla wszystkich, którzy nie boją się nowych wyzwań i lubią ciekawie spędzać czas. Po ciężkim dniu w pracy taka rozrywka doskonale Cię zrelaksuje, sprawiając, że całe napięcie, stres i zmęczenie odpłynie jak ręką odjął.

Jak się przygotować na strzelanie?

Przed wizytą na strzelnicy nie jest wymagane specjalistyczne przygotowanie. Należy jedynie ubrać się w wygodny, niekrępujący ruchów sposób. Czekając na rejestrację zauważyłam, że poza mężczyznami (wyglądającymi na pierwszy rzut oka na strzeleckich klubowiczów) na swoją kolej czekają również kobiety. Mimo, że na strzelnicy było ich całkiem sporo, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że strzelanie z broni to jednak typowo męskie zajęcie.  Szczególnie ucieszył mnie widok nastolatka, który razem z ojcem przyszedł postrzelać. Taka rozrywka wyrabia w młodych ludziach poczucie odpowiedzialności, precyzję ruchów i opanowanie. Masz w rodzinie nastolatka? Przypomnij sobie kiedy ma urodziny i zamiast kolejnej książki, czy gry komputerowej zafunduj mu nietypowy prezent w postaci wizyty na strzelnicy.

Strzelnica ? jak to wygląda w praktyce?

Przed wejściem do hali musisz wypełnić specjalne oświadczenie, wpisując dodatkowo swoje dane osobowe. Kwestie bezpieczeństwa są kluczowe. Zawsze. Kiedy miła recepcjonistka zapytała nas jakiej amunicji chcielibyśmy użyć, otworzyłam oczy ze zdumienia. Kompletnie nie miałam pojęcia co powinnam wybrać. Nie da się ukryć, że jako typowa kobieta nigdy nie byłam znawczynią broni. Całe szczęście, Pani odkryła w nas chyba syndrom początkujących. Proponując standardowe rozwiązania, zakreśliła na karteczkę poszczególne symbole. Siedzieliśmy w oczekiwaniu, przysłuchując się głośnym wystrzałom. Wreszcie! To nasza kolej! Z drzwi wyłonił się mężczyzna w średnim wieku i charakterystycznym ruchem przywołał nas do siebie. Przed rozpoczęciem sesji musieliśmy założyć specjalne słuchawki, tłumiące odgłosy wystrzałów. Trzeba przyznać, że spisały się na medal. Od tego momentu rozpoczęła się prawdziwa zabawa. Testowaliśmy przeróżne rodzaje broni ? pistolety, pistolety maszynowe, karabiny i rewolwery. Huk wystrzałów i specyficzny zapach amunicji powodowały, że poziom adrenaliny odczuwalnie wzrastał, a my mieliśmy ochotę na więcej. Osoby przy sąsiednich stanowiskach także musiały się świetnie bawić ? co chwila dało się słyszeć zabawne okrzyki, trochę rzadziej niecenzuralne słowa, informujące o oddaniu niecelnego strzału 😉

11224154_10207448618154309_5600050096175552181_n

Co jest najfajniejsze w tym prezencie? Strzelasz z prawdziwego ?kałacha?!

Dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować bezpiecznego strzelania z kultowego ?kałacha? wizyta na strzelnicy będzie strzałem w dziesiątkę! Oprócz sprawdzenia swojej celności i całej tony dobrej zabawy taka rozrywka to doskonała okazja do tego, aby zaznajomić się z bronią, sprawdzić jak działa, poczuć jej wagę (a uwierzcie ? niektóre modele są naprawdę ciężkie!). Dla mnie było to naprawdę cenne doświadczenie, zwłaszcza, że do tej pory pistolety i karabiny widywałam jedynie w filmach akcji. Na pamiątkę dostaliśmy podziurawione pociskami tarcze. Niezwykle dumni z siebie jednogłośnie stwierdziliśmy, że oprawione w antyramy zawisną dumnie w sypialni. W końcu, nie codziennie trafia się w samo sedno!

12046720_10207448620914378_2250640548410531647_n 12065529_10207448619274337_5115109892120847796_n

 

Prezent w postaci wizyty na strzelnicy możecie kupić w formie vouchera – zależnie od rodzaju broni i ilości strzałów ceny takiej przygody wahają się od ok. 80 do 300 zł.

Zobacz możliwe oferty przygody na strzelnicy w Jakiprezent.pl

 

 

 

 

 

Artykuły podobne