prezent na 18 dla dziewczyny - tort

Prezent na 18 dla dziewczyny – tanio i zabawnie

Total
0
Shares

18tka jest najważniejszą imprezą w życiu wszystkich nastolatek. Każda młoda dziewczyna marzy o szalonej imprezie w gronie przyjaciół oraz fajnych prezentach. Zapewne każdy z nas czekał lub wciąż czeka na przekroczenie tej magicznej granicy pełnoletności. Fajnie byłoby się przyczynić do tych niezapomnianych urodzin dając zabawny prezent, który dodatkowo nie będzie dużym obciążeniem dla naszego budżetu.

Najwyższy czas!zabawny zegar - prezent na 18 dla dziewczyny

fot. kangoo.pl

 

Czas dorosłości wiąże się z odpowiedzialnością, punktualnością i lepszym zorganizowaniem. Niestety ciężko jest się przestawić z trybu – dziecko na tryb ? dorosły i na pewno nie jest to związane tylko z tym jednym dniem w roku, a z całym procesem dojrzewania. Zatem wspomóżmy naszą jubilatkę w dążeniu do bycia punktualną i zakupmy dla niej zabawny zegar. Jeśli będzie jej się przyjemniej na niego zerkało prawdopodobieństwo, że się gdziekolwiek spóźni, znacznie się zmniejszy.

Kawa to podstawaprezent na 18 dla dziewczyny - kubek na kawę

fot. zalajkowane.pl

Bycie nastolatką nie jest proste. Zawsze jest mnóstwo rzeczy do zrobienia ? szkoła, znajomi, obowiązki domowe, czasami nawet praca. Bez kofeiny ciężko byłoby podołać tak wielu zadaniom. Jednak wszyscy dobrze wiemy, że kawa najlepiej smakuje w ulubionym kubku. Dlaczego więc, nie uczynić prezentu w postaci zabawnego kubeczka, w którym picie kawy stanie się jeszcze bardziej przyjemne i będzie się wiązać z chwilą relaksu zamiast ze zwykłym doładowaniem na kolejny ciężki dzień?

Pierwsze kroki z alkoholemprezent na 18 dla dziewczyny - alkochińczyk

fot. zbigniewgorka-upominki.pl

Prawdopodobnie jednym w głównych przywilejów ukończenia 18 lat jest możliwość legalnego spożywania alkoholu. Jednak żeby oddać znaczenie tego wydarzenia to picie napojów procentowych musi wiązać się z czymś specjalnym. Niech to będzie na przykład alkoholowa gra, która jest przecież czymś więcej niż zwykłym spożywaniem. By nadać alkoholom jeszcze lepszego smaku kup jubilatce kieliszki o śmiesznych kształtach albo ze śmiesznymi napisami, czy obrazkami. Picie alkoholu w takim szkle na pewno posmakuje znacznie lepiej.

Gadżet, który rozśmieszaprezent na 18 dla dziewczyny - elektroniczny piesek

fot. thegifts.pl

Niezależnie od wieku, każdy lubi się pośmiać. Aby zapewnić rozrywkę nie tylko dziewczynie obchodzącej 18tkę, ale również wszystkim jej gościom jeszcze podczas imprezy, wystarczy kupić zabawny gadżet typu echo bot lub magiczna kula. Te niepozorne urządzenia zapewnią wiele rozrywki zarówno całej grupie znajomych, jak również pojedynczej osoby, która akurat się nudzi.

Pomysł na urodzinowy prezent zwykle jest kłopotliwy, jednak sytuacja dodatkowo komplikuje się, gdy mówimy o wyjątkowych 18 urodzinach, które później każdy z nas wspomina jeszcze przez długie lata. Nie dziwi, więc że prezent na tą okazję musi być równie pozytywny co samo święto. Nie zawiedźmy zatem naszej jubilatki i zaskoczmy ją zabawnym prezentem.

Czytaj także:

Prezent dla nastolatki – Top 8 koszulek z napisami do 45,90 zł

Mała psychologia urodzin, czyli dlaczego świętujemy urodziny? [wywiad]

Artykuły podobne