prezent na 40 urodziny dla koleżanki lubiącej sport

Prezent na 40 urodziny dla koleżanki lubiącej aktywność fizyczną

Total
0
Shares

Jeśli właśnie szukasz inspiracji na prezent na 40 urodziny dla koleżanki, która nie lubi siedzieć w miejscu to świetnie trafiłaś! Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych pomysłów dla pań lubiących aktywność. Z nami na pewno pozytywnie zaskoczysz nawet najbardziej wymagającą jubilatkę.

Prezent na 40 urodziny dla koleżanki: nowy wiek = nowe wyzwania

prezent na 40 urodziny dla koleżanki_lekcja gry w golfa

fot. sandiegomagazine.com

Jubilatka uprawia głównie jedną aktywność sportu, jednak rzadko próbuje nowości? W takim razie zachęć ją do tego i wykup dla niej lekcję z instruktorem jakieś nowej ciekawej formy rozrywki. Być może nigdy nie próbowała squasha, golfa albo ścianki wspinaczkowej. Może koleżanka dzięki takiemu upominkowi zyska nowe hobby.

Prezent wysokich lotów

prezent na 40 urodziny dla koleżanki_prezent wysokich lotów

fot. express.bydgoski.pl

I to dosłownie! Jeśli Twoja koleżanka lubi nowe wrażenia to po prostu musi spodobać jej się lot w tunelu aerodynamicznym. Co prawda całe unoszenie trwa około 3 minut, ale wspaniałe wspomnienia zostają na znacznie dłużej. Wyobraź sobie jakim wspaniałym uczuciem musi być takie wirowanie w powietrzu. Być może za taką nieziemską atrakcję jubilatka zrewanżuje Ci się tym samym 😉

Więcej na temat prezentów na 40 urodziny znajdziesz w naszym poradniku na podstronie 40 urodziny

Prezent na 40 urodziny dla koleżanki – zapalonej rowerzystki

prezent na 40 urodziny dla koleżanki_gadżety na rower

fot. bikebelle.pl

Kiedy tylko temperatura zaczyna być przyjemna na drogach, niczym grzyby po deszczu wyrastają rowerzyści. Jeżeli Twoja koleżanka jest jedną z nich, to całkiem prawdopodobne, że przydałaby jej się sakwa na bagażnik lub mocowana do ramy oraz porządny bidon. Zatem sprawdź kolor jej pojazdu i dobierz do niego najładniejsze wzory i kolory tych gadżetów. Z pewnością ułatwisz jej tym przejażdżki.

Przetańczyć z Tobą chcę…

prezent na 40 urodziny dla koleżanki_kurs tańca

fot. yelp.co.uk

… całą godzinę zajęć. Chyba najbardziej przyjemną formą fitnessu są lekcje tańca, a szczególnie tańców latynoskich, zumby, czy pole dance. Jeśli zatem koleżanka wciąż nie uczęszcza na takie zajęcia koniecznie kup dla niej pierwszy karnet, by miała szansę się przekonać, że takie zajęcia są faktycznie dla niej. Myślę, że jeszcze chętniej wykorzysta prezent, kiedy zapiszesz się na nie razem z nią 😉

Prezent na 40 urodziny dla koleżanki: (pod/nad)wodna przygoda

prezent na 40 urodziny dla koleżanki_wodna przygoda

fot. zalajkowane.pl

Jubilatka jest zwolenniczką sportów wodnych? Wówczas spodoba jej się pomysł kursu nurkowania albo ekstremalnej przygody na flyboardzie. Obie opcje są całkiem skrajne ? pierwsza odbywa się pod, a druga nad wodą. Mimo to każdy miłośnik mokrej rozrywki będzie zachwycony takimi pomysłami. Dodatkowo nie są to w Polsce powszechne formy sportów dzięki czemu zaskoczysz koleżankę pomysłowością.

Potrzebujesz jeszcze większej dawki pomysłów? Zapraszamy:

Prezent na 40 urodziny dla Pani Domu

Wybieramy najbardziej szalony prezent na 40 urodziny dla kobiety!

Artykuły podobne