Wybór odpowiedniego prezentu wbrew pozorom wcale nie jest kwestią prostą. W obecnych czasach, kiedy mamy do czynienia z kulturą konsumpcjonizmu, a rynki są załadowane przeróżnymi produktami, ciężko jest dokonać właściwego wyboru. Ponadto spędzanie kilku lub nawet kilkunastu godzin na zakupach w poszukiwaniu prezentu idealnego nie dla każdego jest przyjemnością. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że najważniejszym czynnikiem w wyborze podarunku dla konkretnej osoby jest element zaskoczenia. To właśnie on powoduje, że prezent jest wartościowy, niezapomniany a przede wszystkim oryginalny. Kolejna para skarpetek, kolejny flakonik perfum, kolejny krawat mogą być zastąpione czymś naprawdę wyjątkowym. Niech prezenty tego typu odejdą już do lamusa, ponieważ idea obdarowywania jest zbyt piękna, aby poprzestać na nudnych i tendencyjnych prezentach.

Długo zastanawiasz się na tym, jaki prezent podarować ukochanej? Szukasz idealnego prezentu z okazji Dnia Chłopaka? A może zastanawiasz się nad tym, co kupić rodzicom z okazji rocznicy ich ślubu? Życie jest zbyt krótkie, aby tracić czas na żmudne poszukiwanie prezentu na tak różnorodnym rynku. Jeśli cenisz sobie swój czas, a jednocześnie chcesz zaskoczyć zarówno obdarowanego jak i siebie prezentem ? niespodzianką, mam dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Niedawno otrzymałam prezent ? niespodziankę. Do moich drzwi zapukał kurier, który wręczył mi pięknie opakowane pudełeczko. Solidny papier prezentowy oraz urocza wstążeczka już na samym początku wzbudziły moje zainteresowanie. Obejrzałam pudełko z każdej strony i ciągle zastanawiałam się nad tym, co znajduje się w środku. Jednocześnie pomyślałam sobie, że mój darczyńca to bardzo pomysłowa i nietuzinkowa postać. W końcu prezenty ? niespodzianki dostarczane prosto do domu nie trafiają się zbyt często!

Prezent-niespodzianka

Długo nie wytrzymałam! Natychmiast zerwałam wstążeczkę i przystąpiłam do rozpakowywania misternie opakowanego prezentu. Ileż emocji, ileż podekscytowania towarzyszyło mi w tamtej chwili! Moim oczom ukazało się bardzo eleganckie pudełko, po opakowaniu wywnioskowałam, że są to szachy. Ale nie były to zwykłe szachy. Zostały one wykonane z bambusa. Ta informacja rozbudziła jeszcze bardziej moją ciekawość.

Prezent-niespodzianka

Szachy okazały się naprawdę ślicznie. Bardzo profesjonalnie i precyzyjnie wykonane. Zestaw składa się z bambusowej szachownicy, grubej i bardzo porządnej. Bierki natomiast zapakowane są w lniane woreczki. Bardzo ważny okazał się dla mnie fakt, że szachy, które otrzymałam są przyjazne dla środowiska. Szachy to wyjątkowy prezent, mający swoją długowieczną historię. Polska poznała szachy w XII wieku, ponoć grywał w nie Bolesław Krzywousty. Nie ustalono jednoznacznie, jak znalazły się one w Polsce, czy przywieziono je drogą morską, przeniesiono z Rosji, czy też, podobnie jak do kilku innych krajów Europy, szachy przywieźli rycerze powracający z wypraw krzyżowych. Te trzy teorie nie wykluczają się wzajemnie, a więc wszystkie mogą być prawdziwe. Umiejętność gry w szachy uznawana była za zaletę i zyskała sobie wysoką rangę na dworze królewskim. Także we współczesnych czasach umiejętność gry w szachy jest bardzo prestiżowa. Od zawsze chciałam mieć w swoim mieszkaniu eleganckie szachy, aby w wolne wieczory wspólnie z mężem rozegrać partyjkę, jednak nigdy nie było okazji do ich zakupienia. Dlatego prezent, który otrzymałam jest jak najbardziej trafiony!

Prezent-niespodzianka

Prezenty ? niespodzianki możesz podarować bliskiej osobie dzięki serwisowi internetowemu Sorpreso.pl. Serwis ten specjalizuje się w przygotowywaniu, kompletowaniu, pakowaniu oraz dostarczaniu prezentów będących niespodziankami pod konkretny adres. Jest to świetna alternatywa dla osób, którym sen z powiek spędza wybór odpowiedniego prezentu. Tutaj zarówno kupujący jak i otrzymujący prezent nie wie, czym on właściwie jest. Jedno jest pewne, prezent będzie oryginalny i wartościowy. Może nim być coś, bez czego nie będziesz w stanie żyć. Może być to spełnienie Twoich marzeń. Może prezentem okaże się gadżet, o którego istnieniu nie miałeś pojęcia. Może być to przenośny zestaw do gry w ping-ponga, sadzonka bonsai, wyciskarka do torebek herbaty, snajperski budzik, rzadka książka, unikalny element wystroju Twojego domu, zestaw do gry w Mahjonga wykonany z bambusa, tarcza do rzutek czy zestaw do fondue. Serwisy oferujące prezenty ? niespodzianki to pomysł trafiony w dziesiątkę. Zaskocz siebie i swoich bliskich naprawdę wyjątkowym podarunkiem, niebanalnym i w pełni wartościowym.

Artykuły podobne

5 powodów, dla których uwielbiamy personalizowane prezenty

Kiedy szukamy dobrego prezentu wiele kryteriów wpłynie na nasza ostateczną decyzję, w zależności od tego jakiego efektu oczekujemy. Decydują się na zakup prezentu personalizowanego największym ?za? może być chęć zaskoczenia…
Zobacz więcej ...