Prezent urodzinowy dla 5 latki

Total
0
Shares

Pięciolatki to bardzo energiczne dzieci, którym ciężko usiedzieć w miejscu. Niektóre z nich powoli uczą się pisać i czytać, zadają coraz trudniejsze pytania, a ich zdolności manualne zdają się coraz szybciej rozwijać. Dzieci w tym wieku są coraz lepsze w rysowaniu, lubią się bawić i coraz dłużej potrafią skupić swoją uwagę na jednej rzeczy, dlatego prezent urodzinowy dla 5 latki powinien być nastawiony na rozwój. Prezent dla dziecka pod pozorem zabawki powinien też uczyć i edukować

Prezent dla małej damy

Lalka to typowy prezent dla dziewczynki, każda ją ma i każda uwielbia się nią bawić Co jeśli spersonalizujemy ją dla naszej małej księżniczki? Tak, to możliwe, lalka może wyglądać jak nasza córka, mieć jej kolor włosów, a przede wszystkim dokładnie takie samo ubranie. Co ciekawe nie tylko lalka i dziecko mogą się wystroić, kreacja czeka także na mamę. Wiadomo, że ta jest wzorem dla każdej dziewczynki, dlatego taka sama sukienka na każdej z was wywoła uśmiech na twarzy dziecka i sprawi niesamowitą frajdę!

Prezent_urodzinowy_dla_5_latki_lalka_dopasowana_do_dziecka

fot. la-lalla.pl

Zabawki jako prezent urodzinowy dla 5 latki

Choć aktualnie towarzyszą nam upały to ciepły kotek świetnie sprawdzi się przy bólu brzuszka u dziecka. Będzie cieplutką przytulanką, która ukoi i pomoże zasnąć. Wystarczy go podgrzać w mikrofali, a cudowny zapach lawendy rozniesie się po dziecięcym pokoiku i ukołysze do snu.

Prezent_urodzinowy_dla_5_latki_goracy_kotek

fot. ministerstwogadzetow.com

Prezent urodzinowy dla 5 latki powinien pozwolić jej wyzwolić energię, która siedzi w małym ciałku. Tradycyjne zabawki są często zbyt stateczne dlatego proponuję coś co sprawi, że dziecko będzie w doskonałej formie! Walec do turlania. Choć brzmi zabawnie to dzieci będą zachwycone. Wystarczy go nadmuchać i już, można turlać się po ogrodzie czy salonie. Miękkie ścianki zapewnią naszemu maluchowi bezpieczeństwo i wiele radości.

Prezent_urodzinowy_dla_5_latki_walec_do_turlania

fot. gadgets.pl

Kreatywne prezenty dla przedszkolaka

Prezent z okazji urodzin dziewczynki, która świetnie radzi sobie w nowych, przedszkolnych warunkach jest nie lada wyzwaniem. W końcu rysowanie, malowanie i rozwiązywanie łamigłówek to  dla niej chleb powszedni. Czym ją zaskoczyć? Słodyczami, ale takimi od których nie popsuje sobie zębów i będzie mogła sama je stworzyć. Jak? Za pomocą specjalnego zestawu, który zawiera mnóstwo kolorowych naklejek dzięki którym stworzy najbardziej kolorowe lizaki i lody o jakich marzy każde dziecko!

Prezent_urodzinowy_dla_5_latki_samodzielnie_wykonaj_slodycze

fot. drewniaczek.eu

Zabawek nigdy nie dość, lecz dbajmy o to aby były kreatywne i nie nudziły dziecka. Prezent dla 5 latki to nie tylko klocki i książeczki, choć te, ponadczasowe, czasami warto sięgnąć po coś oryginalnego.

Artykuły podobne