Moda na brody zdaje się nie przemijać pomimo zapowiedzi kolorowych magazynów. Na ulicach wciąż widać mężczyzn z bujnym zarostem na twarzy. Jednak włoski nie powinny rosnąć byle jak ? ważne aby były zadbane. Oprócz diety, która istotnie na niego wpływa, warto zaopatrzyć się w kosmetyki. Dzisiaj zadbany mężczyzna to taki za którym uganiają się kobiety, a i jego samopoczucie powinno być na wysokim poziomie.

Jeśli sam/sama 😉 nie posiadasz brody to z pewnością znasz kogoś kto ją nosi ? pokaż mu nasze propozycje, albo je kup w ramach prezentu.
2w1, czyli maseczka i żel do golenia w jednym
prezent_dla_brodacza_phytomer_rasage_perfect_shaving_mask

Nie od dziś wiadomo, że większość mężczyzn nie przepada za posiadaniem kilkunastu opakowań kremów w swojej kosmetyczce. Dlatego dużym ułatwieniem będzie dla niego dwa w jednym ? maseczka, która nawilży skórę, która będzie dobrym ?podkładem? dla rosnącego zarostu. A do usuwania niesfornych włosków możemy jej użyć jako żelu do golenia. Jest odpowiedni dla każdego typu cery, dla każdego wieku i świetnie usuwa zaczerwienienia i podrażnienie delikatnej skóry.

Elegancki pędzel

prezent_dla_brodacza_pedzel_silver_ball_rosewood_black

Do dokładnego golenia ważne jest rozprowadzenie żelu na twarzy, a do tego najlepszy będzie pędzel. Najlepiej wykonany z naturalnego włosia ? w tym przypadku borsuczego. Spośród wszelkich włosi stosowanych w pędzlach ? właśnie to jest najlepsze. Wyselekcjonowane delikatne i szlachetne włosie borsuka, bez dodatków barwiących włosie, w pełni hipoalergiczne i trwałe, o idealnej sprężystości.

prezent_dla_brodacza_pedzel_silver_ball_rosewood

Nie bez znaczenia jest też rączka wykonana z drzewa różanego, które rośnie w tropikalnych regionach Południowej Ameryki, Afryki, Madagaskaru i Południowej Azji. To szlachetny i ekskluzywny gatunek drewna wydzielający charakterystyczny zapach, który utrzymuje się także po wysuszeniu. Charakteryzuje się dużą różnorodnością kolorystyczną oraz przepięknym dekoracyjnym usłojeniem. Ceniony za piękną, naturalną i głęboką barwę oraz  za bardzo dobre parametry wytrzymałościowe. Jest bardzo twardym drewnem, trudnym w obróbce, odpornym na działanie czynników abiotycznych i biotycznych. Specjalny kształt rączki umożliwia wygodne trzymanie pędzla, a dokładne wykonanie zapewnia, że będzie długo i dobrze służył każdemu użytkownikowi.

Coś dla tych, którzy brody nie mają, a bardzo by chcieli?

Czapka z brodą! Pokaż, że jesteś odważny i z dumą pokaż się wszystkim ciekawskim sąsiadom z tą niezwykłą czapką na głowie. Doskonale uchroni Cię przed zimnem, wiatrem i najlepiej sprawdzi się na? nartach. Troszkę na nią za ciepło przy obecnej aurze, ale na sezon jesień/zima będzie idealna!

prezent_dla_brodacza_czapka_z_broda

Dla każdego coś przydatnego ? parafrazując powiedzenie. Sprezentuj męski gadżet swojemu partnerowi, a jestem pewna, że będzie Ci niezmiernie wdzięczny. Sprawdź też nasze inne artykuły o produktach dla mężczyzn.

 

Artykuły podobne

Dziecięcy prezent hand-made na Dzień Babci i Dziadka

Samodzielnie zrobiony przez dziecko prezent jest zdecydowanie najpiękniejszy i ma niezwykle cenną wartość dla Babci i Dziadka. Małe rączki z wielkim zaangażowaniem tworzą prezenty, których w żadnym sklepie się nie…
Zobacz więcej ...

Sprzedawca autografów

Wędrując po sieci można natknąć się na naprawdę specyficzne profesje. Jedną z nich jest z pewnością sprzedaż autografów. Jesteś fanem J.K. Rowling, Anthony’ego Hopkinsa, interesuje cię historia przewrotu w Rosji…
Zobacz więcej ...