Prezenty na 10 rocznicę ślubu

Total
0
Shares

Wybór prezentu na okrągłe rocznice często jest mocno zawężony do tego co wypada lub nie dać. dlatego często są to talerze, ręczniki lub roboty kuchenne. A gdyby tak pójść o jeden krok dalej i podarować coś oryginalnego?

Mozaika ze zdjęć

Zbierz wszystkie zdjęcia jakie udało Ci się zberać przez kilkanaście lat waszej znajomości i prześlij je do specjalnej firmy, która scali je w jedno, wyjątkowe zdjęcie. Z bliska będzie można odróżnić poszczególne fotografie i powspominać piękne chwile a z daleka ujrzymy zupełnie nowe, oryginalne zdjęcie.

prezent_na_10_rocznice_slubu_mozaika

fot. mozaikowo.com.pl

SPA

Zmysłowy relaksujący masaż dla Dwojga to najlepszy pomysł na uczczenie i pielęgnowanie miłości. Odprężający zabieg wykonywany w jednym gabinecie dla dwóch osób jednocześnie. Dzięki niezwykłemu otoczeniu SPA pobudzi zmysły otulając światłem, dźwiękiem, i zapachem. Zrelaksuje i zbliży. Może być wstępem do pełnego wrażeń wieczoru, może też stanowić jego cudowne zwieńczenie. To wspólnie spędzone chwile, które na długo pozostaną w pamięci…

Romantic couple on spa holiday

fot. podarujspa.pl

Kolacja dla dwojga

to pyszna atrakcja dla Par szukających kulinarnych doznań. Wybierzcie się w świat nowych smaków, lub pozwólcie innym cieszyć się tą chwilą. Kolacja dla Dwojga to romantyczny czas przy świecach, spędzony w restauracji z nastrojową muzyką w tle. To również obsługa na najwyższym poziomie, która zapewni Wam niezapomniane chwile.

Prezenty_na_10_rocznice_slubu_kolacja_we_dwoje

fot. prezentzycia.pl

Spersonalizowane poduszki

Komplet spersonalizowanych poduszek to ciekawy pomysł na nietypowy i wyjątkowy prezent o osobistym charakterze. Tego typu gadżet z pewnością sprawi obdarowanym wiele radości i będzie dla nich świetną pamiątką. Oczywiście sami możecie wybrać tekst jaki zostanie umieszczony na poszewkach.

Idealny prezent na Walentynki, rocznicę, ślub lub inną wyjątkową okazję.

prezent_na_10_rocznice_slubu_poduszki

fot. crazyshop.pl

Statuetka młodej pary

Niech zawsze pamiętają o uczuciu, które połączyło ich na zawsze w wyjątkowym dniu, gdy się pobrali. Ta statuetka będzie im o tym przypominała za każdym razem kiedy na nią spojrzą. Wspaniałe wspomnienia od razu pojawią się w ich głowach.

prezent_na_10_rocznice_slubu_statuetka

fot. prezentynka.pl

 

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu nie będziesz chciał kupić kolejnego kompletu pościeli, chociaż to praktyczny prezent. Zaszalej i spraw swoim znajomym niespodziankę!

 

Artykuły podobne