prezenty na rocznicę ślubu _ spersonalizowane upominki

Prezenty na rocznicę ślubu – spersonalizowany upominek dla dwojga

Total
0
Shares

Bardzo modne wśród rocznicowych pomysłów jest to, że prezenty na rocznicę ślubu są dwoma upominkami w jednym. Dzięki temu oboje małżonków ma korzyść z prezentu w równym stopniu. Ponad to, naprawdę fajnie to wygląda, kiedy mąż i żona mają takie same rzeczy codziennego użytku, tylko na przykład w innych kolorach. Sprawdź, jaką listę prezentów tego typu przygotowaliśmy.

Prezenty na rocznicę ślubu: kubki

prezenty na rocznicę ślubu_kubki

fot. prezzybox.com

Nigdy nie przestanie mnie rozczulać widok małżeństwa pijącego poranną kawę podpisanych kubkach, lub w kształcie serc, które się ze sobą łączą. Jeżeli para, dla której szukasz prezentu nie posiada takich kubków, koniecznie musisz im je podarować. Niech poczują klimat rodem z komedii romantycznych.

Prezenty na rocznicę ślubu: ręczniki

prezenty na rocznicę ślubu_ręczniki

fot. amysgifts.co.uk

Kiedy jedziemy na wakacje, zawsze zabieramy ze sobą najładniejsze ręczniki ? wiadoma sprawa, każdy tak ma. Słyszałeś, że małżeństwo wybiera się wkrótce na urlop? W ramach prezentu wybierz dla nich zestaw ręczników z wyhaftowanymi podpisami. Dzięki nim nie tylko się nie pomylą, ale również nie będą musieli się zastanawiać, które najładniejsze ręczniki spakować do walizek.

Prezenty na rocznicę ślubu: kieliszki

prezenty na rocznicę ślubu_kieliszki

fot. gettingpersonal.co.uk

Odwiecznym problemem na imprezach jest gubienie swojego kieliszka lub podkradanie go przez osobę siedzącą obok. Żeby pozbyć się tego kłopotu przynajmniej na imprezach domowych podaruj dla małżeństwa spersonalizowane szkło do ulubionego rodzaju trunku. Mogą to być zarówno kieliszki do wina, szampana, wódki i kufle na piwo. Do kompletu możesz także dobrać spersonalizowaną karafkę.

Prezenty na rocznicę ślubu: fartuszki kuchenne

prezenty na rocznicę ślubu_fartuszki kuchenne

fot. bestofpicture.com

Małżeństwo, które obchodzi rocznicę lubi razem gotować? Idealnym prezentem będzie dla nich zestaw fartuszków kuchennych. Możesz wybrać na nie jakiś wspólny obrazek i na przykład sentencję o miłości, które zaczyna się na jednym fartuchu, a kończy na drugim. Każda para kucharzy doceni taki prezent.

Prezenty na rocznicę ślubu: deski do krojenia

prezenty na rocznicę ślubu_deski do krojenia

fot. diamonddecor.co.nz

Ile razy zdarzyła Ci się sytuacja, że w momencie gdy chcesz zrobić sobie kanapkę okazuje się, że Twoja deska do krojenia jest już w zlewie i czeka na umycie? Wielokrotnie? Pewnie małżonkom, dla których szykujesz prezent również. Żeby uniknęli tego w przyszłości podaruj im dwie podpisane, drewniane deseczki. Z takim upominkiem już nigdy nie będą nie spierać, kto komu podebrał ten kawałek drewna.

Wciąż nie czujesz się zainspirowany? Czytaj więcej:

30 rocznica ślubu ? 5 sprawdzonych pomysłów dla teściów

Życzenia na rocznicę ślubu ? spełnij je zamiast składać

 

Artykuły podobne