Życzenia na rocznicę ślubu_spełnij zamiast składać

Życzenia na rocznicę ślubu – spełnij je zamiast składać

Total
0
Shares

Dużo zdrowia, szczęścia, miłości i spokoju… Życzenia na rocznicę ślubu zazwyczaj nie różnią się wiele od tych na każdą inną okazję. Dlatego proponujemy, żeby słowa zamienić w czyny i życzenia zacząć spełniać! Jak to zrobić? My już wiemy i chętnie dzielimy się pomysłami.

Dużo zdrowia!

Życzenia na rocznicę ślubu_zdrowie

fot. fuheco.org.co

Co prawda nie jest to łatwe do spełnienia życzenie, ponieważ w dużej mierze zależy od genów, czy czynników zewnętrznych. Jednak jest kilka sposobów by zadbać o odporność i dobry stan zdrowia. Przede wszystkim należy zachęcić do aktywności fizycznej. Jak? Najlepiej fajnymi gadżetami, które skłonią do uprawiania sportu albo wykupieniem karnetu na wybrany fitness, czy squasha. Oczywiście same ćwiczenia nie wystarczą, dlatego drugą zdrowotną opcją będzie wysłanie małżeństwa do groty solnej, na masaż lub do SPA. Wówczas zyska nie tylko ich ciało, ale również zrelaksowany umysł.

Życzenia na rocznicę ślubu ? szczęście

Życzenia na rocznicę ślubu_szczęście

fot. mroutsource.com

Szczęście to pojęcie względne, dlatego zanim przystąpimy do realizacji tego życzenia na rocznicę ślubu zróbmy mały wywiad, by dowiedzieć się, co uszczęśliwi oboje małżonków. Może być to weekendowa wycieczka, wspólny kurs gotowania albo nowy mebel. Jeśli nie jesteś w stanie spełnić całkowicie tego pragnienia, spróbuj je chociaż przybliżyć, na przykład dokładając jakąś kwotę, która pomoże je osiągnąć. Droższy prezent możesz także kupić wspólnie z kimś innym.

Miłości…

Życzenia na rocznicę ślubu_miłość

fot. nj1015.com

Oczywiście tego życzenia nie da się spełnić w sposób dosłowny, ale na szczęście w małżeństwie miłość i tak już jest. Zatem naszym zadaniem jest pomóc ją pielęgnować. Możesz to zrobić organizując parze romantyczny wieczór, robiąc sentymentalny album lub foto-książkę, czy dając fajne gadżety erotyczne, które na nowo rozpalą namiętność w małżeństwie.

Życzenia na rocznicę ślubu ? spokój

Życzenia na rocznicę ślubu_spokój

fot. truewealth.com.au

Jak wiemy, spokój zależny jest głównie od stanu ducha, ale nie łatwo go osiągnąć, a to właśnie głównie od niego zależy, czy cała reszta życzeń ma szansę się spełnić. Zaburzeniem spokoju jest przede wszystkim codzienna bieganina, stres. Dlatego na rocznicę dajmy szansę świętującym na zwolnienie tempa. Podarujmy im fajny zestaw relaksacyjny. Może to być płyta z szumem morza, zapachowa świeca, czy aromatyczny olejek do kąpieli. Zastanów się, przy czym najlepiej odpoczywa małżeństwo i właśnie takim prezentem spełnij to jakże ważne życzenie.

Przy każdej okazji, każdym święcie składamy te same życzenia. Czas zacząć je spełniać! To najlepszy pomysł na prezent.

Czytaj także:

Prezent na 50 rocznicę ślubu – sentymentalnie, ale nie nudno!

Prezent na 10 rocznicę ślubu, który pomoże pozbyć się rutyny

Artykuły podobne