Tata też powinien dostać prezent z okazji dnia chłopaka!

Total
0
Shares

Ludzie są różni. Ojcowie także. Nie każdego interesuje to samo i niezwykle trudno jest wskazać uniwersalny prezent, który zadowoliłby każdego tatę. Jest jednak kilka kierunków, w których można podążać, żeby zwiększyć szanse na strzał w dziesiątkę.

 

Faceci lubią szybkie rzeczy…

I bynajmniej nie chodzi o to, żeby kupować im serię kreskówek ze Strusiem Pędziwiatrem. Jeżeli twój tata uwielbia samochody lub motory, spróbuj podarować mu coś związanego z motoryzacją. Być może ucieszy go nowy kask na motor? A może największą radość sprawiają mu jednak cztery kółka? Jeżeli zawsze marzył o własnym lamborghini, ale nigdy nie mógł sobie na niego pozwolić, spróbuj zaskoczyć go modelem do sklejania. Niec znów obudzi się w nim chłopiec!

Prezent_dla_taty_kask

fot. pinterest.com

? i piwo.

Zimny, jasny trunek po pracy z pewnością pomaga się zrelaksować. A gdyby tak upewnić się, że od dziś tata będzie go pił z prywatnego kufla? Takiego, który zawsze go rozbawi i będzie kojarzył się z tobą? Spróbuj podarować mu kufel w ciekawym kształcie albo z napisem mówiącym jasno, do kogo należy to naczynie.

Prezent_dla_taty_kufel

fot. partybox.pl

Duże dzieci

Mężczyźni to tak naprawdę duże dzieci. Nigdy nie dorastają i przez całe życie bawią ich durne żarty. Z czasem jednak nie wypada już na każdym kroku raczyć towarzystwa sprośnym dowcipem. Ale koszulka z głupkowatym napisem to przecież zupełnie inna bajka, prawda? Podaruj mu taką, a na pewno nie raz ujrzysz go w niej siedzącego dumnie pośród znajomych.

26

fot. megakoszulki.pl

 

Samochody, alkohol i infantylność ? oczywiście to nie wszystkie cechy, które składają się na prawdziwego mężczyznę, ale stereotypy nie biorą się przecież znikąd, prawda? Jeżeli twój tata ma poczucie humoru, z pewnością nie obrazi się o żaden z tych prezentów, tylko z przyjemnością zacznie je wykorzystywać.

 

Artykuły podobne

Co twój pasek powie o tobie

Wymagania większości pracodawców dotyczące służbowego stroju dla mężczyzny są dość proste, ale jednocześnie bardzo ograniczające kreatywność i możliwość wyrażania swojej osobowości poprzez strój. Spodnie garniturowe, koszula i marynarka, a cały…
Zobacz więcej ...