Sortuj wg:

strona:

12
  • ...chłopca na chrzest? To zależy od tego ile miesięcy ma maluch. Niektórzy nie czekają ze chrzcinami zbyt długo. Dla niemowlaka 3 miesiące również nie będzie problemu z kupieniem prezentu. Problemy pojawią się potem, kiedy dziecko zaczyna rosnąć jak na drożdżach. I tutaj odpowiednim prezentem będą ubranka, pluszaki lub piłka do zabawy. Na chrzciny możesz także obrać tę tradycyjną drogę i kupić malcowi pamiątkę ze chrztu. Chłopcy w każdym wieku lubią gadżety, więc bądź pomysłowy i spraw żeby ten dzień był zapamiętany nie tylko przez malucha ubranego na biało, ale i jego rodziców.

    W końcu nadchodzi czas na pierwsze urodziny naszego małego chłopca. Na roczek należy kupić coś oryginalny prezent – w końcu to pierwsze takie święto naszego małego mężczyzny, więc powinno zapaść w pamięć wszystkich zebranych. Roczny chłopiec robi się coraz bardziej rozumny. To dobry moment na kupowanie zabawek edukacyjnych, które będą nie tylko uczyć, ale i bawić. To właśnie my dbamy o rozwój dzieci. Dla fanatyków języków obcych, którzy równocześnie chcą uczyć swojego dziecka dwóch języków – ojczystego i obcego – proponujemy zakupienie książeczki z wieloma kolorowymi obrazkami i podpisami w języku angielskim. Kto wie, może twoje dziecko zostanie geniuszem?

Prezent: Pytanie brzmi co kupić dla noworodka chłopca

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Inspiracje prezentowe dla niemowlaka chłopca

Jaki prezent dla chłopca-niemowlaka? Wydaje się, że już na to pytanie odpowiedzieliśmy, ale z drugiej strony są też inne święte, które nasz mały chłopiec będzie obchodził. Jednym z nich są Mikołajki. Z okazji tego święta sprezentujemy małemu niewielki prezent.Na Mikołajki nie musimy tak szaleć z pieniędzmi, aczkolwiek prezent powinien być dobrany do wieku malucha.

Dzień Dziecka to bardzo ważne święto dla każdego dziecka. Jaki prezent dla niemowlaka chłopca na Dzień Dziecka? Dla niemowlaka chłopca można kupić zabawkę – na przykład autko. Dla chłopca 9 miesięcy możemy kupić coś bardziej ambitniejszego od autka. Na Dzień Dziecka sprezentuj maluchowi spersonalizowany prezent – może jego własny ręcznik z imieniem albo książkę ze zdjęciami pt. „Jeden dzień z życia...”?

Ostatnim świętem o jakim warto pamiętać to imieniny. Dzieci z regału ich nie obchodzą, ale to przecież nie powstrzyma rodziców chrzestnych od kupienia prezentu, prawda? Na imieniny dla takiego malca możemy podarować coś niewielkiego. Może to być kolejny pluszak lub autko interaktywne, autko typu wóz strażacki lub ambulans. Pamiętaj, że prezentem dla niemowlaka będzie wszystko czym może się pobawić i co może wziąć do buzi. To chyba wystarczająca podpowiedź, prawda?

Jaki prezent podarować z okazji narodzin dziecka - też zadajesz sobie to pytanie? A może szukasz prezentu na 1 urodziny, chrzest lub Boże Narodzenie? W naszej wyszukiwarce znajdziesz wiele rodzajów prezentów, m.in. bajkowe, relaksujące, edukacyjne. Możesz wybierać nie tylko spośród zabawek i ubranek. Wśród naszych propozycji jest wiele oryginalnych upominków, m.in. odcisk rączki dziecka.

Więcej inspiracji znajdziesz w kategorii: Prezenty dla noworodka.