Sortuj wg:

strona:

16
  • ...i wędrówki po sklepach w poszukiwaniu atrakcyjnego prezentu? Spędziłaś/-eś wiele czasu na dogłębnym czytaniu forum i pomimo tych wszystkich działań, wymagających dużego zaangażowania, nadal nie wiesz, co wręczyć teściowej? Sugerujemy, żeby porozmawiać z jej rodziną. Spróbuj dowiedzieć się, jaki prezent chciałaby dostać. Być może uzyskasz informację, co przydałoby się do domu. Wtedy może otrzymać od Ciebie praktyczny podarunek, który usprawni codzienność. Jeżeli natomiast podczas rozmów usłyszysz, że od dawna marzy o ozdobieniu wnętrza mieszkania, rozważ zakup prezentu dekoracyjnego. Czym się interesuje teściowa? Co lubi robić w wolnym czasie? Jaki rodzaj odpoczynku najczęściej praktykuje? W przypadku, kiedy preferuje spokojny tryb życia, najlepszym rozwiązaniem będzie prezent dla domatorki. Z kolei dla aktywnej starszej pani, która z trudem usiedzi w jednym miejscu i wciąż rozpiera ją energia, sugerujemy prezent, dzięki któremu w jeszcze większym stopniu niż do tej pory zadba o swoje zdrowie i kondycję psychofizyczną. Oczywiście, inaczej wygląda sytuacja, kiedy okazją do świętowania są okrągłe rodziny. Na 50 urodziny albo na 60 urodziny rozraduj teściową prezentem luksusowym, na przykład w cenie od 100 do 200 zł. Wszak taki jubileusz wymaga czegoś ponadprzeciętnego, wyjątkowego.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić Teściowej

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Zbliża się Boże Narodzenie i poszukujesz inspiracji na prezent dla teściowej? Święta to magiczny czas. Na gwiazdkę nawet osoby skłócone godzą się, by wspólnie przeżywać z radością najpiękniejsze święta w roku. Najbardziej klimatyczne i - nawet w najtęższe mrozy - ciepłe, ogrzewane płomieniami domowego ogniska. Nawet najbardziej złośliwe, stereotypowe teściowe znane z dowcipów łagodnieją, rozkoszując się przytulnym nastrojem i przebywaniem w gronie najbliższych. Chcesz, żeby prezent, na który się zdecydujesz podczas przedświątecznych zakupów, rozjaśnił oblicze, kiedy w Wigilię zostanie wyciągnięty spod choinki? Na Boże Narodzenie możesz podarować na przykład prezent zimowy, taki jak popularny kocoszlafrok. Z jego pomocą teściowa przetrwa najchłodniejszą porę roku. Chowając się w niego, będzie Ci wdzięczna za tak pomysłowy i nietuzinkowy prezent. Dla mamy Twojej drugiej połowy będzie to znak, że ciepło o niej myślisz i zależy Ci na jej dobrym samopoczuciu. Spośród innych produktów w prezencie na święta polecamy między innymi gadżety, o ile Twoja teściowa jest typem nowoczesnej kobiety, orientującej się w rozmaitych urządzeniach elektronicznych. W innych przypadkach możesz wręczyć na przykład upominek relaksujący albo wzmacniający zdrowie i kondycję psychofizyczną.

Prezent dla teściowej stawia nas przed nie lada wyzwaniem, jeśli nie mamy pomysłu (albo ochoty na główkowanie) pozostańmy przy eleganckim prezencie typu czekoladki, elegancka kawa czy kwiaty - te zawsze będą bezpieczne. Jeśli powinniśmy kupić coś trwalszego, dobrym rozwiązaniem na upomninek dla teściowej będzie książka, ciekawy audiobook lub prezent z wyposażenia wnętrz jak ręczniki z nadrukiem czy elegancka patera.