Sortuj wg:

strona:

124
  • ...kubkiem da wiele radości i pozytywnie nastroi na resztę dnia. A skoro już jesteśmy przy pozytywach – polecamy muzyczne prezenty na Mikołaja. Pozytywka kryje w sobie subtelny, aczkolwiek potężny ładunek czaru. Melodia uwodzi ucho, natychmiast pozwala zapomnieć o wszelakich zmartwieniach i przenosi do urokliwego świata, gdzie dźwięki koją duszę, wywołują uśmiech, dodają pozytywnej energii. Oczywiście nie wszyscy lubią tego rodzaju prezentu. Niektórzy wolą dostawać śmieszne prezenty dla dorosłych. Do takich można bez wątpienia zaliczyć m.in. szczotkę do toalety w kształcie pistoletu, imprezowe bingo, wycieraczkę z napisem „Carpe diem” albo koszulki z zabawnymi tekstami. Jeszcze inna grupa preferuje gadżety dla dorosłych. Dzięki nim zwykłe czynności stają się bardziej efektowne i po prostu przyjemniejsze. Gadżety możemy podzielić na praktyczne i niepraktyczne. Z praktycznych, często wręczanych jako prezenty na Walentynki dla mężczyzn, warto wymienić samomieszający kubek, grzane bambosze, muzyczną poduszkę, nietopniejące kieliszki lodowe i masażystę USB, który umili pracę przy komputerze. Prezenty mikołajkowe nie muszą być drogie. Z reguły wydajemy na nie do 50 zł, zaś na Boże Narodzenie – do 100 zł albo jeszcze więcej.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić Najleprze prezenty dla dorosłych

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Kreatywne prezenty dla dorosłych

Nie tylko dzieci uwielbiają dostawać prezenty. Dorośli również doznają dużego przypływu radości, kiedy coś otrzymują z okazji Bożego Narodzenia, imienin, parapetówki, ślubu, rocznicy ślubu... Zwiększ tę radość, wręczając coś, co będzie adekwatne do zainteresowań i osobowości. W naszym serwisie możesz określić różne kryteria, aby trafniej dobrać podarunek. Jego adresat interesuje się motoryzacją, modą, filmem, sportem? Jest domatorem, duszą towarzystwa, indywidualistą? Szukasz prezentu eleganckiego lub praktycznegodo 100 zł czy czegoś luksusowego, np. za 300-400 zł? Więcej inspiracji znajdziesz na blogu JakiPrezent.pl Blog.

O ile prezenty imieninowe albo prezenty mikołajkowe dla dorosłych są przeważnie „niewinne”, o tyle prezenty na wieczór kawalerski lub panieński w wielu przypadkach są doprawione pikanterią. Makaron z pozycjami miłosnymi, lekcja pole dance - tańca na rurze, bielizna erotyczna… Takie prezenty dla kobiet tuż przed wejściem na małżeńską drogę życia przydadzą się do uatrakcyjnienia związku. Popularnością cieszą się również śmieszne gadżety, takie jak pilot do sterowania mężczyzną. Nie brakuje pomysłów na prezent dla dwojga. Czekolada do masażu ciała, masaż dla dwojga, pobyt w SPA – takie niezapomniane przeżycia na 100 % rozpłomienią nowożeńców i pomogą w lepszym poznaniu ciał przy zaangażowaniu wszystkich zmysłów. W naszej wyszukiwarce zgromadziliśmy ponadto propozycje neutralnych upominków, nie zabarwionych erotyką. Wśród nich m.in. kokos do drinków, sesja fotograficzna i prawdziwy szampan z wysokiej półki cenowej. A kiedy za jakiś czas spotkacie się np. z okazji pierwszej rocznicy ślubu, być może dowiesz się, jak bardzo młoda para jest zadowolona z używania Twojego prezentu. Podczas rozmowy powspominacie też z rozbawieniem, co się działo na wieczorach, które były pożegnaniem z życiem w pojedynkę.