Prezent dla fana sztuki

Total
0
Shares

Każdy ma jakiś fetysz. Jedni lubią stopy, drudzy kajdanki… a trzeci kochają książki. Jeżeli osoba, której chcesz podarować kubek, jest prawdziwym molem książkowym, być może zainteresuje cię któryś z tych kubków. Bo czy można subtelniej dać do zrozumienia, że zdradza się ukochaną osobę z literaturą?

Prezent_dla_fana_sztuki_kubek

fot.scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net

A jeżeli ktoś, komu chce zrobić prezent, ma ulubionego pisarza ? tym lepiej!

Prezent_dla_fana_sztuki_kubek_z_pisarzem

fot. scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net

Nie lubię, kiedy ktoś po sobie nie zmywa

Słyszysz często tę historię, w której opowiadający umęczy się w pracy, chce zrobić sobie przerwę na kawę, idzie do kuchni, otwiera szafkę i… widzi, że jego kubek jest nieumyty? Jeśli tak, istnieje świetne rozwiązanie. Podaruj mu kubek, który z powodzeniem zniechęci innych do używania go, a jednocześnie wywoła na ich twarzach uśmiech.

Prezent_dla_fana_sztuki_straszny_kubek

fot. scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net

Rozmiar ma znaczenie

Herbata za szybko się kończy? Masz wrażenie, że bliska ci osoba powinna pijać nie z kubka, a z beczki, żeby zaspokoić pragnienie? Nie możesz znieść patrzenia, jak co chwilę biegnie po dolewkę? Kubek-gigant, w którym zmieści się niemal litr napoju z pewnością pomoże! Dzięki niemu jedna herbata wystarczy na dłużej, a odpowiednio mocna kawa postawi na nogi nawet największego śpiocha!

Prezent_dla_fana_sztuki_kubek_gigant

fot. toys4boys.pl

Obiektywnie świetny prezent

 

Są ludzie, którzy po prostu nie potrafią rozstać się z aparatem. Pragną uwiecznić wszystko, co tylko stanie im przed oczami. Ptaka na gałęzi, robaka na kwiecie, śliczną kobietę na pasach albo makaron na talerzu. Nie możesz pozwolić, żeby znajomy zapalony fotograf się odwodnił! Pomóż mu, kupując kubek w kształcie obiektu. Może dzięki temu chociaż na moment wypuści aprat z rąk.

Prezent_dla_fana_sztuki_kubek_obiektyw

fot. www.toys4boys.pl

Artykuły podobne

Prezenty sprawiające radość i zapadające w pamięć

Kupowanie prezentów jest sztuką. Bez względu na okazję, szukając idealnego podarunku dla bliskiej osoby lub znajomego, zawsze staramy się znaleźć rzecz niepowtarzalną i wyjątkową, która wywoła uśmiech na twarzy obdarowywanego…
Zobacz więcej ...