Sortuj wg:

strona:

19
  • ...wzruszają. Tak się dzieje na przykład w sytuacji, kiedy wyrażasz wdzięczność za uratowanie życia czy pomoc w trudnej sytuacji. Bliska osoba doradziła Ci, jak rozwiązać problemy rodzinne, ktoś zaoferował pomoc finansową, kolega poinformował o ciekawej ofercie pracy.

    Wyrazy uznania bez wątpienia należą się nauczycielom, wzbogacającym wiedzę i umiejętności dzieci i młodzieży, a także szefom, którzy są wyrozumiali, elastyczni, zgadzają się na korzystne dla podwładnego zmiany w grafiku itp. Prezent na podziękowanie może być drobnym upominkiem. Często dawane są czekoladki lub książki. Warto jednak dołożyć starań, żeby był bardziej oryginalny, zwłaszcza w przypadku, kiedy powód jest nie byle jaki. Ktoś pomógł Ci naprawić samochód albo uratować coraz wolniej działający komputer? Uczynny przyjaciel poświęcił wolny weekend, żeby pomóc w przeprowadzce albo w remoncie? Nie wahaj się wręczyć prezentu w przedziale cenowym od 50 do 100 zł. Poza tym możesz zapewnić, że w przyszłości bardzo chętnie zrewanżujesz się i wesprzesz osobę, która teraz Cię wsparła.

Prezentomat: Pytanie brzmi co kupić na podziękowanie

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Czasem warto obdarowywać bliskich prezentami nawet bez okazji, takich jak Dzień Mamy, Dzień Babci, Walentynki albo Boże Narodzenie. Jedyną okazją staje się wtedy silne pragnienie podziękowania za dobre słowo, przysługę czy pomoc, bez której nie dałoby się rozwiązać problemu. Okaż szczerą wdzięczność i wybierz elegancki prezent do 100 zł.

Co kupić mężczyźnie, który znalazł Twój portfel i oddał wraz z dokumentami, kartami płatniczymi i pieniędzmi? Jeśli zawartość była cenna i jesteś w siódmym niebie z powodu jej odzyskania, oprócz znaleźnego podaruj gustowny portfel.

A co dla szefa, który po raz kolejny poszedł Ci „na rękę” i zgodził się na wcześniejsze wyjście z pracy bądź zmianę grafiku, umożliwiającą Ci stawienie się na ważnym spotkaniu? Zaskocz szefa. Wyobraź sobie jego zdziwienie i zadowolenie, kiedy na swoim biurku z samego rana, wśród gazet zobaczy tę jedną, wyjątkową, podarowaną przez Ciebie na prezent. Na pierwszej stronie będzie widniał news o super szefie, ze zdjęciem i tekstem opisującym jego dobroć dla pracowników.

Z kolei prezent na podziękowania dla rodziców powinien podkreślić, jak bardzo jesteś wdzięczny za ich codzienne wsparcie, za wychowywanie, dawanie życiowych rad, motywowanie, konstruktywną krytykę.

Podziękowanie to zazwyczaj okazja wzniosła i wzruszająca. Zastanawiasz się, jak podziękować rodzicom w trakcie wesela? A może gościom weselnym za przybycie? Być może kończysz edukację i chcesz podziękować nauczycielom lub promotorowi pracy magisterskiej czy doktorskiej? Jak wyrazić wdzięczność? Jak odpowiednio przekazać to ważne słowo: Dziękuję?

W JakiPrezent.pl znajdziesz szerokie spektrum pomysłów na prezent dopasowane do przeróżnych osobowości. Mamy sugestie dla intelektualisty i domatora, dla podróżnika i osoby żyjącej w zgodzie z naturą. Pomysły, aby podziękować koleżance czy koledze za pomoc znajdą także dzieci i nastolatkowie.

Zapoznaj się także z pomysłami przedstawionymi w kategorii: Prezenty dla mężczyzny na podziękowanie