Sortuj wg:

strona:

15
  • ...się, co dać nauczycielowi? Podaruj coś dopasowanego do jego zainteresowań, a więc na przykład związanego z przedmiotem, którego naucza. W naszej wyszukiwarce znajdziesz upominki dla historyka, podróżnicze, sportowe, dla maniaków komputerowych, miłośników książek, kultury i sztuki, w tym muzyki.

    Niekiedy oryginalny prezent, który okaże się strzałem w dziesiątkę, wpływa na ocieplenie relacji z uczniami. Nauczyciel patrzy – przynajmniej przez jakiś czas - przychylniejszym, mniej wymagającym okiem na klasówki, odpowiedzi ustne. Ocenia sprawiedliwie, ale jakby łagodniej. Warto zatem postarać się, żeby prezenty i życzenia były nietuzinkowe, pozostawały w pamięci i dawały do zrozumienia, że jesteś wdzięczna/-y za poświęcenie, jakie nieustannie wkłada w prowadzenie Cię przez kolejne etapy edukacji.

Prezentomat: Pytanie brzmi co kupić na Dzień Nauczyciela?

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Przejrzałaś/-eś już niejedno forum w poszukiwaniu pomysłu na prezent? Chcesz, żeby nauczyciel dostał coś więcej niż tylko kwiaty? Warto postarać się o oryginalność, zwłaszcza  w przypadku, kiedy wybierasz upominek dla wychowawcy. W końcu to wyjątkowy nauczyciel – najważniejszy dla Ciebie i Twojej klasy. To wychowawca pełni rolę przewodnika po szkolnym życiu. Nierzadko pośredniczy w kontaktach między uczniami a innymi nauczycielami. Pomaga w rozwiązywaniu wszelakich problemów, zarówno w nauce, jak i w sprawach nienaukowych. Jeśli należy do grona takich pedagogów, z którymi można swobodnie porozmawiać na każdy temat, jak ze starszym, bardziej doświadczonym przyjacielem – ciesz się, że trafiłaś/-eś na wychowawcę z powołania. Mężczyzna, który świetnie sobie radzi w pracy w szkole, to coraz częściej nie tylko „pan od w-f”, katecheta, informatyk czy historyk. W wielu placówkach oświatowych panowie uczą również muzyki, biologii, języka polskiego… Z okazji Dnia Nauczyciela nauczyciele z powołania, niezależnie od płci, zasługują na oryginalne prezenty i życzenia. Podziękuj wspólnie z kolegami i koleżankami z klasy za zaangażowanie, próby zarażenia młodzieży miłością do przedmiotu. Wyraźcie wdzięczność za ciekawe lekcje, rozmowy, organizowanie atrakcji pozaszkolnych.

Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela to święto pracowników edukacji obchodzone w Polsce w dniu 14 października. Dzień Nauczyciela to okazja do uhonorowania wszystkich tych, którym zawdzięczamy swój rozwój intelektualny, sportowy czy duchowy. Jeśli poszukujesz odpowiedniego pomysłu na prezent dla nauczyciela, profesora lub księdza - katechety - dobrze trafiłeś. Skorzystaj z naszych profili osobowościowych: Intelektualist, Nowoczesny, Podróżniczka czy Indywidualistka.

Każdego nauczyciela ucieszy prezent z kategorii Artykuły piśmienne, Książki, Zestawy upominkowe.