Dzień Nauczyciela - 14.10

Prezenty na Dzień Nauczyciela

Jaki prezent na dzień nauczyciela? 14 października to wyjątkowy dzień w kalendarzu roku szkolnego. Można by rzec – jeden z najciekawszych. Elektryzujące emocje przeżywają zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Przepływa między nimi morze sympatii. Następnego dnia wrócą szkolne animozje, narzekania na belfrów, ale ten jeden dzień przeważnie jest pozbawiony nieprzyjemnych słów, zachowań, myśli. Zastanawiasz się...

Jaki prezent na dzień nauczyciela? 14 października to wyjątkowy dzień w kalendarzu roku szkolnego. Można by rzec – jeden z najciekawszych. Elektryzujące emocje przeżywają zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Przepływa między nimi morze sympatii. Następnego dnia wrócą szkolne animozje, narzekania na belfrów, ale ten jeden dzień przeważnie jest pozbawiony nieprzyjemnych słów, zachowań, myśli. Zastanawiasz się, co dać nauczycielowi? Podaruj coś dopasowanego do jego zainteresowań, a więc na przykład związanego z przedmiotem, którego naucza. W naszej wyszukiwarce znajdziesz upominki dla historyka, podróżnicze, sportowe, dla maniaków komputerowych, miłośników książek, kultury i sztuki, w tym muzyki… Niekiedy oryginalny prezent, który okaże się strzałem w dziesiątkę, wpływa na ocieplenie relacji z uczniami. Nauczyciel patrzy – przynajmniej przez jakiś czas - przychylniejszym, mniej wymagającym okiem na klasówki, odpowiedzi ustne. Ocenia sprawiedliwie, ale jakby łagodniej. Warto zatem postarać się, żeby prezenty i życzenia były nietuzinkowe, pozostawały w pamięci i dawały do zrozumienia, że jesteś wdzięczna/-y za poświęcenie, jakie nieustannie wkłada w prowadzenie Cię przez kolejne etapy edukacji. Zastanawiasz się, jak zrobić prezent na Dzień Nauczyciela? Szkoła podstawowa to najwłaściwszy okres na własnoręcznie zrobiony upominek. W przedszkolu wyroby handmade też dostarczą dużo frajdy: dla dzieci w czasie tworzenia i dla pań wychowawczyń. 14 października rozpogodzą się wszystkie twarze i wczesna jesień choć na jeden dzień stanie się wiosną.

zobacz więcej »

Pomysł na Prezent

Jaka to okazja?

Doprecyzuj pytanie

Dla kogo jest prezent?
Zainteresowanie
Kategoria produktowa
Osobowość
Rodzaj
Zakres cenowy
Nowe wyszukiwanie
Sortowanie:
Brak
Ilość prezentów:
20
Sortowanie:
Brak
Ilość prezentów:
20
Znajdź Prezenty według: Osobowości
Wyszukiwarka Prezentów

Prezentomat:

Co kupić na prezent » Dzień Nauczyciela

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Losowy prezent

Dzień Nauczyciela

Przejrzałaś/-eś już niejedno forum w poszukiwaniu pomysłu na prezent? Chcesz, żeby nauczyciel dostał coś więcej niż tylko kwiaty? Warto postarać się o oryginalność, zwłaszcza  w przypadku, kiedy wybierasz upominek dla wychowawcy. W końcu to wyjątkowy nauczyciel – najważniejszy dla Ciebie i Twojej klasy. To wychowawca pełni rolę przewodnika po szkolnym życiu. Nierzadko pośredniczy w kontaktach między uczniami a innymi nauczycielami. Pomaga w rozwiązywaniu wszelakich problemów, zarówno w nauce, jak i w sprawach nienaukowych. Jeśli należy do grona takich pedagogów, z którymi można swobodnie porozmawiać na każdy temat, jak ze starszym, bardziej doświadczonym przyjacielem – ciesz się, że trafiłaś/-eś na wychowawcę z powołania. Mężczyzna, który świetnie sobie radzi w pracy w szkole, to coraz częściej nie tylko „pan od w-f”, katecheta, informatyk czy historyk. W wielu placówkach oświatowych panowie uczą również muzyki, biologii, języka polskiego… Z okazji Dnia Nauczyciela nauczyciele z powołania, niezależnie od płci, zasługują na oryginalne prezenty i życzenia. Podziękuj wspólnie z kolegami i koleżankami z klasy za zaangażowanie, próby zarażenia młodzieży miłością do przedmiotu. Wyraźcie wdzięczność za ciekawe lekcje, rozmowy, organizowanie atrakcji pozaszkolnych.

Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela to święto pracowników edukacji obchodzone w Polsce w dniu 14 października. Dzień Nauczyciela - 14.10 to okazja do uhonorowania wszystkich tych, którym zawdzięczamy swój rozwój intelektualny, sportowy czy duchowy. Jeśli poszukujesz odpowiedniego pomysłu na prezent dla nauczyciela, profesora lub księdza - katechety - dobrze trafiłeś. Skorzystaj z naszych profili osobowościowych: Intelektualist,Nowoczesny, Podróżniczka czy Indywidualistka  Przejrzyj kategorie produktowe. Każdego nauczyciela ucieszy prezent z kategorii Artykuły piśmienne, Książki, Zestawy upominkowe lub Kwiaty i dekoracje roślinne. Ciekawym pomysłem może być prezent z kategorii Niezapomniane przeżycia. W JakiPrezent.pl znajdziesz prezent Artystyczny , Profesjonalny , Oryginalny, Elegancki, Spersonalizowany lub Stylowy.

Nowele i opowiadania +CD 16,43 zł
Nowele i opowiadania +CD