Sortuj wg:

strona:

16
  • ...jest 10 rocznica. Przede wszystkim cyna służy do ochrony innych metali przed korozją. Można by zatem powiedzieć, że ta rocznica ta symbolizuje ochronę dwojga ludzi przed zniszczeniem łączącego ich silnego uczucia. Związek przetrwał próbę czasu. Ma za sobą konflikty, kłótnie, ciche dni, ale mimo wszystko wciąż trwa.

    Miłość nie zgasła i wciąż jej płomień podsyca małżonków. Nadal chcą żyć razem, na dobre i na złe. Po tak długim czasie od nałożenia obrączek mają świadomość, że zdążyła się wokół nich wykształcić pewna bariera ochronna, która utrzymuje związek i nie pozwala, żeby uległ on jakiemukolwiek uszkodzeniu. Ponadto warto wspomnieć, że cyna charakteryzuje się dostępnością i łatwością odlewania. Nie jest to szlachetne złoto, które oznacza 50. rocznicę ślubu. Wciąż wiele małżeństw dociera do tego etapu. I chcą żyć razem przez kolejne dziesięciolecia.

    Pomysł na prezent dla pary z okazji 10 rocznicy ślubu może umocnić związek. Wspólny relaks w SPA, romantyczna kolacja w restauracji albo inne niezapomniane przeżycie dostarczy jej i jemu niezapomnianych wrażeń. Kiedy już ochłoną, niecierpliwie będą wyczekiwać kolejnych rocznic ślubu, gwarantujących radosne emocje, prezenty i życzenia.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na 10 rocznicę ślubu?

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Cynowa rocznica ślubu – wiele kobiet czeka z narastającą niecierpliwością na ten wyjątkowy dzień. Wszak 10 rocznica to wspaniała okazja do świętowania. Od pamiętnej chwili, kiedy para nakładała sobie obrączki, ślubując miłość, wierność i uczciwość małżeńską upłynęła już dekada. Wciąż są razem. Związkowi nie zaszkodziły konflikty, sprzeczki, ciche dni. Kobieta i mężczyzna udowodnili, że są dla siebie stworzeni i wspólnie potrafią przeżywać codzienność, wraz z jej wszystkimi jaśniejszymi i ciemniejszymi obliczami. 10 lat z pewnością obfitowało w najprzeróżniejsze, mniej lub bardziej emocjonujące wydarzenia. Warto wykorzystać rocznicę jako pretekst do podarowania… odpoczynku. W naszej wyszukiwarce znajdziesz niejeden relaksujący pomysł na prezent dla niej z okazji 10 rocznicy ślubu. Zafunduj ucieczkę od pracy i obowiązków domowych do krainy wprowadzającej w błogostan. Ciało wspaniale zregeneruje się podczas masażu. Stres i zmęczenie spłyną i znikną, a na ich miejsce napłyną nowe pokłady sił do zmagań z codziennością. Taki prezent, wzbogacony o oryginalne życzenia, okaże się strzałem w dziesiątkę. Wśród innych propozycji warto wziąć pod uwagę wizytę w grocie solnej albo romantyczną kolację.