Sortuj wg:

strona:

12
  • ...na bogato sprawcie, aby w sercu Waszego dziecka mimo wszystko dominowała pokora. Poproście fryzjera , aby fryzura Waszej córki wyglądała szykownie, ale skromnie. Wybierając dla niej biżuterię, wybierzcie jedną z eleganckich, ale równie delikatnych kolekcji Apart.

    Poproście gości, aby prezenty komunijne wręczyli po, a nie przed obiadem. Poszukując odpowiedniego prezentu dla dziecka z okazji I Komunii Świętej, rodzice i przyszli goście często wchodzą na fora i sięgają opinii osób, które już uporały się z tym problemem. Szczerze więc do tego zachęcamy. Postanowiliśmy sami także poddać Państwu kilka pomysłów na podarki komunijne 2020 roku. Nasze pomysły dotyczą upominków w różnych kategoriach cenowych, tak aby każdy mógł wybrać atrakcyjny prezent stosownie do zawartości jego portfela.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na 1 komunię

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

I Komunia Święta to świadome przyjęcie przez dziecko Boga do jego serca. Mimo, iż to święto duchowe, przyjęło się, że po ceremonii w kościele, jeszcze przed uroczystym obiadem rodzice i goście wręczają dziecku upominki. Zazwyczaj prezenty komunijne są dość drogie, gdyż dominują wśród nich rowery, komputery, tablety, smart fony, skutery lub elegancka biżuteria. Nie stać Cię na tak drogi podarunek, a nie masz pomysłu na tańszy, taki, z którego dziecko ucieszyło się równie mocno? W serwisie JakiPrezent.pl oprócz bogatych prezentów komunijnych, takich jak posrebrzane zestawy na toaletkę, trampoliny czy kursy fotografii prezentujemy równie atrakcyjne, a niedrogie podarki. Podaruj zatem dziecku uśmiech spowodowany biletem na gokarty, oryginalnymi akcesoriami komputerowymi (świecące myszki, czekoladowe głośniczki, podświetlane klawiatury). Wielu rodziców w prezencie na Komunię kupuje quady. Wydaje im się, że spełniają marzenie swoich dzieci (lub własne), a nie zdają sobie sprawy, że mogą spowodować tym podarunkiem zagrożenie życia własnej pociechy. Zatem zamiast kupować pojazd, wykup dziecku jazdę nim, pod okiem profesjonalisty. Dzięki temu będziecie wiedzieć, że Wasz dziewięciolatek jest bezpieczny.

I Komunia Święta to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego dziecka. Podniosłość tego dnia podkreśla piękny strój, kwiaty, podziękowania i prezenty. W dniu tym dzieci otrzymują pamiątki religijne: pierwszą Biblię, srebrny lub złoty łańcuszek z krzyżykiem lub medalikiem, pamiątkowe albumy.

Prezenty komunijne dla chłopca lub dziewczynki to przedmiot zainteresowania rodziców chrzestnych. Jaki prezent dla chrześniaka lub chrześnicy? Przejrzyj kategorie osobowościowe. Mamy prezenty dla dzieci o osobowości: żywe srebro, mała intelektualistka czy intelektualista, marzycielka i król wyobraźni.