Samochodowe know-how

Total
0
Shares

Problemem wielu kierowców są niedostatki wiedzy wynikając z braku zainteresowania motoryzacją. Przyjęte jest, że mężczyzna na samochodach znać się musi. Ma być techniczny i wiedzieć, jak wymienić koło i bezbłędnie rozeznać się w awarii. Ma wiedzieć, jakie opony są dla samochodu najlepsze i dlaczego warto go w ten, a nie inny sposób ubezpieczyć. Wszystkie te tezy to zwykłe utarte stereotypy. My, faceci, zwyczajnie nie mamy czasu zajmować się tego typu rzeczami. Jeśli to nas nie wciąga, to jest to po prostu kolejna rzecz do zrobienia, wymuszony obowiązek. My naprawdę wolimy się zająć naszymi kobietami, rodziną, czy w końcu ukochanymi pasjami. Najlepiej, jeśli te samochodowe rzeczy załatwi dla nas ktoś inny.

Od czego internet. Abstrahując od fanowskich forów i portali przepełnionych reklamami znaleźć można także zwyczajnie pomagające użytkownikom samochodów.

Opony.com.pl to strona komercyjna – porównywarka cen opon. Jej niewątpliwą zaletą jest możliwość wybrania opony nam najbardziej pasującej. Od chińskich, po amerykańskie klasyki. A wszystko w niezłych cenach. W porównaniu do sklepów tradycyjnych taniej na komplecie o około 50 – 100zł. Kurier przywozi zakupy na podany adres. Mi co innego przypadło do gustu. Portal ma świetnie rozbudowane działy pomocnicze. Mnóstwo artykułów o oponach. Testy, określenia właściwości, tabele ciśnień, indeksy, oznaczenia, zamienniki. Porady ekspertów, recenzje. Prawdziwa skarbnica wiedzy samochodowego ogumienia.

Rankomat.pl To portal będący porównywarką ubezpieczeń samochodowych. Wystarczy się zalogować, podać do siebie namiary, obliczyć wstępną składkę. Za niedługo zadzwoni do Was konsultant i pomoże w dobraniu właściwego ubezpieczenia. I faktycznie jest to najlepsze/najtańsze. Sprawdziłem na własną rękę, dowiadując się cen składek poszczególnych ubezpieczycieli. Wybrali dla mnie najodpowiedniejsze i nie wzięli za to nic. Okazuje się, że mają z ubezpieczycielem umowę i to on im płaci za uzyskanie klienta. Co tu jeszcze znajdziemy? Centrum wiedzy o AC i OC, słownik ubezpieczeniowy, parę ciekawych artykułów. Spokojnie można się na nich zdać i czas wcześniej poświęcany na bieganie przeznaczyć na przyjemności.

Artykuły podobne

Karafka Mauritius

    Zakupione na specjalną okazję wino znacznie lepiej wypadnie jeśli podamy je w pięknej karafce, takiej jak Mauritius. O regularnych, aczkolwiek dość niespotykanych wśród karafek kształtach, z pewnością będzie prawdziwą…
Zobacz więcej ...

Ralph Lauren Polo BLue

Jak pachnie niebiańsko energiczny mężczyzna? Aktywność, niemal nieustająca radość, spontaniczność, umiłowanie swobody – to cechy mężczyzny, dla którego przeznaczony jest Ralph Lauren Polo Blue. Otulony tą wonią, rozpromieni otoczenie i…
Zobacz więcej ...