Sortuj wg:

strona:

119
  • ...innych nurtujących duszę kobiety możemy odpowiedzieć. Dobry prezent dla kobiety powinien być dla niej początkiem drogi: do odkrycia swojego nieznanego wcześniej atutu urody, głęboko schowanego talentu, nowej inspiracji czy pasji. Bo tylko patrząc z boku możemy dojrzeć to czego ona sama nie dostrzega. Np. prezent do domu może pomóc jej spojrzeć na nowo na dobrze znane ściany, dodatek kupiony na urodziny powinien stawiać jej codzienny styl w nowym świetle, a podarowana książka otwierać ją na nowe gatunki lektury.

    Jaki prezent dla niej – wspaniałej kobiety, która skradła Twoje serce i wpuściła Cię do swojego serca? Nie idź na łatwiznę. Poświęć czas na zgłębienie jej pragnień. Co chcesz kupić dla żony na gwiazdkę? Co chciałaby dostać od męża? Musi to być oryginalny prezent, który celnie trafi w jej upodobania.

    Na święta trzeba zintensyfikować magiczną atmosferę w gronie najbliższych osób. Pod choinkę połóż coś, dzięki czemu poczuje się jeszcze bardziej wartościowa, piękniejsza, po prostu – szczęśliwsza. Jeśli na mikołajki wręczyłeś na przykład drobny upominek do 50 zł, z okazji Bożego Narodzenia wydasz większą kwotę. Na co? Perfumy? Modną odzież? Kobiece ciało nierzadko pragnie lśnić pięknem. Pomóż mu w tym, żeby promieniało blaskiem jaśniejszym od słońca. Możesz nawet iść o krok dalej i dać zaproszenie do SPA albo jeszcze lepiej – wspólnie wybierzcie się na romantyczny weekend w SPA. Masaże, jacuzzi i inne zabiegi dadzą wam upragniony relaks i dodadzą energii do zmagań z codziennością. A jeśli nie pobyt w SPA, to chociaż jeden masaż. Proponujemy masaż czekoladą w wykonaniu profesjonalnego masażysty albo… Ciebie. Wystarczy, że kupisz specjalną czekoladę do masażu ciała i już możesz ją częstować swoim słodkim dotykiem. Wyjątkowy prezent dla niej powinien cechować się zaskakującą pomysłowością i radością, jaką będzie z niego czerpać. W cenie do 100 zł znajdziesz w naszej wyszukiwarce wiele propozycji. Pomysł na prezent objawi się pełniej, jeśli określisz zainteresowania i osobowość kobiety. Ma duszę romantyczki? Czy drzemie w niej sportsmenka? Jest indywidualistką czy duszą towarzystwa?

Prezent: Pytanie brzmi co kupić kobiecie

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Najlepsze prezenty dla kobiety

Zbliżają się urodziny, Dzień Kobiet lub np. okazja biznesowa? Zastanawiasz się, co podarować, aby trafić w gusta i ujrzeć urzekający uśmiech? Kobiety marzą nie tylko o eleganckich, modnych czy luksusowychupominkach. Ucieszą się także, jeśli otrzymają coś praktycznego, zdrowego lub relaksującego.

Niektóre przedstawicielki płci pięknej preferują także ekstremalne prezenty, np. w formie niezapomnianych przeżyć. Określ zainteresowania i osobowość, aby trafniej dobrać coś odpowiedniego. Pasjonuje się domem i ogrodem? Lubi aktywny wypoczynek? Jest domatorką, intelektualistką, businesswoman? Więcej inspiracji znajdziesz na blogu Blog JakiPrezent.pl.

Jesteście już po ślubie? Zdążyliście dogłębnie poznać swoje upodobania, wręczyliście już sobie w przeszłości najrozmaitsze prezenty z różnych okazji. Teraz czas na świętowanie co rok nowych okazji – rocznic ślubu.Na rocznicę postaraj się podarować coś, dzięki czemu najpiękniejszy dzień waszego życia wciąż będzie świeżym wspomnieniem, wyzwalającym uśmiech. Oprócz prezentów sentymentalnych polecamy niezapomniane przeżycia, zwłaszcza na „okrągłe” rocznice ślubu. Wspólny skok na bungee, wspólny pobyt w SPA, wspólna przejażdżka lamborghini, wspólny kurs przyrządzania sushi… Pomysłów na prezent jest mnóstwo. To od Ciebie zależy, co wybierzesz jako prezentową atrakcję. Jeśli zaś jesteś przyjacielem lub członkiem rodziny kobiety świętującej rocznicę ślubu, ucieszysz ją czymś praktycznym albo dekoracyjnym. Zupełnie inaczej należy potraktować okazję, jaką jest stan błogosławiony. Dla kobiety w ciąży najważniejsze jest dziecko, które narodzi. Warto porozglądać się za jakimś upominkiem dla noworodka, ewentualnie prezentem, który ułatwi lub umili okres ciąży i pierwsze tygodnie po przyjściu dziecka na świat. Potem życie ulegnie diametralnej zmianie. Zostanie podporządkowane dziecku. Ciąża to czas oczekiwania i planowania, czas marzeń i szczęścia.