Sortuj wg:

strona:

125
  • ...Wybór prezentu na 30-ste urodziny dla mężczyzny nie należy do najłatwiejszych. Głównie dlatego, że 30-ste urodziny to wyjątkowe i niepowtarzalne święto. Dla wielu osób nie 18-stka, ale właśnie 30-ste urodziny stanowią umowną granicę pomiędzy młodością a dorosłością. Przekroczenie tej okrągłej daty nie oznacza jednak jedynie wkroczenia w świat szarej rzeczywistości, pracy i obowiązków. Wielu 30-stolatków uważa, że jest to właśnie najlepszy okres życia. Jesteśmy w miarę ustabilizowani, rozsądniejsi niż nastolatki, a do tego cieszymy się zdrowiem, urodą i energią do działania. Dlatego datę 30-stych urodzin powinniśmy traktować jako przepustkę do świata niesamowitych przeżyć i doznań. Oto kilka pomysłów na prezent dla tych, którzy poszukują prezentu dla mężczyzny z okazji 30-stych urodzin.

    Niezapomniana impreza
    Jednym z ciekawych scenariuszy na spędzenie z wybranym panem jego 30-stych urodzin jest zorganizowanie przyjęcia niespodzianki. Zaproś na nie znajomych z podwórka, kolegów ze studiów i bliskich, których jubilat dawno nie widział. Upewnij się również, że nasz 30-latek nie planuje tego dnia żadnego wyjazdu. Aby przyjęcie z okazji 30-stych urodzin na długo zapadło w pamięć naszemu mężczyźnie, zadbajmy nie tylko o doborowe towarzystwo, ale pamiętajmy także o detalach w postaci imprezowych gadżetów. Niech na stole znajdą się kieliszki z dedykacjami na 30-ste urodziny, balony z tą magiczną liczbą i inne ozdoby. W rozkręceniu gości pomogą z pewnością imprezowe gry, jak np. imprezowa ruletka czy alkoholowy chińczyk. Po wyśmienitej zabawie w gronie znajomych, 30-sto latek z pewnością doceni nasze wysiłki i umiejętności organizatorskie, a okrągłe urodziny kojarzyć mu się będą z wyjątkowymi przeżyciami i dobrą zabawą.

    Zabawna pamiątka
    Jeśli chcemy, aby naszemu mężczyźnie o 30-stych urodzinach przypominały nie tylko zdjęcia z szalonej imprezy, możemy pokusić się o drobny prezent upamiętniający tę wyjątkową rocznicę. Ciekawym podarunkiem na 30-ste urodziny jest T-shirt z zabawnym napisem dotyczącym przekroczenia 30-stki. Możemy wybrać jeden z wielu dowcipnych napisów lub skomponować własną dedykację. Taki element garderoby z powodzeniem może być zakładany w domu lub np. służyć jako piżama. Ilekroć nasz jubilat spojrzy na ten drobny podarunek, na jego twarzy pojawi się uśmiech. Jeśli zaś nasz mężczyzna zbyt dokładnie liczy godziny i lata, niech na jego ścianie zawiśnie zabawny Zegar Biologiczny Mężczyzny. Innym oryginalnym pomysłem na podarunek z okazji 30-stki jest spersonalizowany obraz. Może to być np. okładka znanej gazety, która informuje o urodzinach męża lub brata. Taki prezent będzie się dumnie prezentował w pokoju naszego 30-latka, a okrągłe urodziny zostaną upamiętnione w dowcipny sposób.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić Prezent dla mężczyzny na 30 urodziny

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Prezent dla mężczyzny na 30 urodziny

Romantyczny prezent dla mężczyzny na 30-ste urodziny
Twój ukochany kończy niedługo 30 lat? To znakomita okazja do tego, by okazać mu swoją miłość i podsumować wspólnie spędzony czas. A nic nie jest w stanie wyrazić lepiej naszych ciepłych uczuć niż romantyczny podarunek. W roli podarunku od serca świetnie sprawdzi się spersonalizowany przedmiot. Upominkiem, który przywoła miłe wspomnienia i wywoła uśmiech na ustach jest personalizowany obraz stworzony na podstawie waszego wspólnego zdjęcia. Warto wybrać fotografię, która kojarzy się bardzo pozytywnie np. ze wspólnych wakacji lub jednej z pierwszych randek. Takie dzieło nie tylko udekoruje każde mieszkanie, ale dodatkowo będzie stanowić pamiątkę cudownych chwil. Wspólne fotografie mogą posłużyć również jako baza do stworzenia słowa 3d. Z wybranych zdjęć możesz skomponować stylowy napis np. „Kocham”. Każdy 30-stolatek z pewnością będzie wyraźnie wzruszony takim niestandardowym podarunkiem z głębi serca. Zarówno mali, jak i dorośli panowie uwielbiają słodkości. Dlatego czekoladowe przysmaki to trafiony sposób na podarunek niezależnie od okazji. Jeśli chcemy, aby nasze czekoladki zawierały dodatkowo ciepłe przesłanie, zdecydujmy się na personalizowany słój ze słodkościami „Uwielbiam gdy”. Za każdym razem, gdy wybranek rozpakuje słodką zawartość, przeczyta karteczkę z cechami, za które go kochamy. Czy może być jeszcze bardziej romantycznie i słodko?