Sortuj wg:

strona:

18
  • ...Wybór prezentu na 30-ste urodziny dla mężczyzny nie należy do najłatwiejszych. Głównie dlatego, że 30-ste urodziny to wyjątkowe i niepowtarzalne święto. Dla wielu osób nie 18-stka, ale właśnie 30-ste urodziny stanowią umowną granicę pomiędzy młodością a dorosłością. Przekroczenie tej okrągłej daty nie oznacza jednak jedynie wkroczenia w świat szarej rzeczywistości, pracy i obowiązków. Wielu 30-stolatków uważa, że jest to właśnie najlepszy okres życia. Jesteśmy w miarę ustabilizowani, rozsądniejsi niż nastolatki, a do tego cieszymy się zdrowiem, urodą i energią do działania. Dlatego datę 30-stych urodzin powinniśmy traktować jako przepustkę do świata niesamowitych przeżyć i doznań. Oto kilka pomysłów na prezent dla tych, którzy poszukują prezentu dla mężczyzny z okazji 30-stych urodzin.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić dla mężczyzny na 30 urodziny

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Prezenty dla mężczyzny na 30 urodziny

Niezapomniana impreza
Jednym z ciekawych scenariuszy na spędzenie z wybranym panem jego 30-stych urodzin jest zorganizowanie przyjęcia niespodzianki. Zaproś na nie znajomych z podwórka, kolegów ze studiów i bliskich, których jubilat dawno nie widział. Upewnij się również, że nasz 30-latek nie planuje tego dnia żadnego wyjazdu. Aby przyjęcie z okazji 30-stych urodzin na długo zapadło w pamięć naszemu mężczyźnie, zadbajmy nie tylko o doborowe towarzystwo, ale pamiętajmy także o detalach w postaci imprezowych gadżetów. Niech na stole znajdą się kieliszki z dedykacjami na 30-ste urodziny, balony z tą magiczną liczbą i inne ozdoby. W rozkręceniu gości pomogą z pewnością imprezowe gry, jak np. imprezowa ruletka czy alkoholowy chińczyk. Po wyśmienitej zabawie w gronie znajomych, 30-sto latek z pewnością doceni nasze wysiłki i umiejętności organizatorskie, a okrągłe urodziny kojarzyć mu się będą z wyjątkowymi przeżyciami i dobrą zabawą.
Zabawna pamiątka
Jeśli chcemy, aby naszemu mężczyźnie o 30-stych urodzinach przypominały nie tylko zdjęcia z szalonej imprezy, możemy pokusić się o drobny prezent upamiętniający tę wyjątkową rocznicę. Ciekawym podarunkiem na 30-ste urodziny jest T-shirt z zabawnym napisem dotyczącym przekroczenia 30-stki. Możemy wybrać jeden z wielu dowcipnych napisów lub skomponować własną dedykację. Taki element garderoby z powodzeniem może być zakładany w domu lub np. służyć jako piżama. Ilekroć nasz jubilat spojrzy na ten drobny podarunek, na jego twarzy pojawi się uśmiech. Jeśli zaś nasz mężczyzna zbyt dokładnie liczy godziny i lata, niech na jego ścianie zawiśnie zabawny Zegar Biologiczny Mężczyzny. Innym oryginalnym pomysłem na podarunek z okazji 30-stki jest spersonalizowany obraz. Może to być np. okładka znanej gazety, która informuje o urodzinach męża lub brata. Taki prezent będzie się dumnie prezentował w pokoju naszego 30-latka, a okrągłe urodziny zostaną upamiętnione w dowcipny sposób.