Sortuj wg:

strona:

17
  • ...można dopasować dziesiątki prezentów. Każdy z nich uszczęśliwi młodego człowieka. Okazuje się zatem, że wielość możliwości znacznie ułatwia zadanie sprezentowania nastolatkowi czegoś atrakcyjnego. Pozostaje tylko kwestia wyboru tego jednego spośród kilku, a nawet kilkudziesięciu równie ciekawych pomysłów. Często dorośli nie mogą się zdecydować i w końcu postanawiają zamiast jednego prezentu kupić kilka… Najpopularniejsze kategorie produktowe to oczywiście komputery, gadżety i odzież, a zwłaszcza bluzy i koszulki.

    Chcesz wybrać prezent na Gwiazdkę? Prezent świąteczny jest wyczekiwany z taką niecierpliwością, jak mikołaj przez dzieci. Na Boże Narodzenie, kiedy sklepy bombardują promocjami, hitami cenowymi, bestsellerami itp., przeznaczysz sporo pieniędzy. Część z nich wydasz na paczki pod choinkę. Niech to będą produkty, który wprawią w rozgorączkowanie i euforię. Nawet jeśli nie został wysłany żaden e-mail do Laponii z prośbą o fajny prezent dla dwunastolatka albo prezent dla nastoletniego syna, Święty Mikołaj pod postacią rodziny i przyjaciół dotrze do Waszego domu. Na święta nie zabraknie cudownej atmosfery związanej z dzieleniem się opłatkiem, rozmowami, jedzeniem potraw wigilijnych, rozpakowywaniem i oglądaniem prezentów…

Prezent: Pytanie brzmi co kupić nastolatką

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Inspiracje prezentowe dla nastolatków

Proces dojrzewania to niełatwy okres życia, obfitujący w różnorodne emocje. Trafne prezenty to skuteczna metoda na wzbudzenie pozytywnego nastroju i wyciszenie burzy hormonów. Z pomocą naszej wyszukiwarki sprawnie dobierzesz coś odpowiedniego, żeby wesprzeć rozwój psychofizyczny, rozwinąć kreatywność lub po prostu dostarczyć rozrywkę czy uprzyjemnić chwile relaksu. Urodziny, Boże Narodzenie, bierzmowanie, wakacje... W naszym serwisie znajdziesz prezent na każdą okazję.

Sprawdź, co podarować maniakowi komputerowemu, sportowcowi, gadżeciarzowi i innym typom osobowości. Przejrzyj propozycje dla nastolatków, którzy interesują się m.in. podróżowaniem, modną odzieżą, muzyką. Możesz także wskazać rodzaj prezentu, np. aktywny, romantyczny, śmieszny.

Nastolatki uwielbiają dobrą zabawę. Na imprezach często ważną rolę odgrywają najprzeróżniejsze gadżety. Zabawki dla nastolatków są atrakcją, od której trudno się oderwać. Hipnotyzują, przyciągają jak magnes, są prawie cały czas obecne razem z właścicielami, w ciągłym użyciu rozbawionej młodzieży. Produkty sportowe, dekoracyjne, śmieszne, praktyczne… W tych i innych rodzajach upominków można dostrzec aspekt rozrywkowy, znacząco uprzyjemniający nie tylko imprezy, lecz także chwile spędzone w domu czy w szkole. Na przerwach i na lekcjach w gimnazjum i liceum korzystają z tabletów, smartfonów, laptopów…

Co zatem podarować na przykład na 18 urodziny? Oprócz gadżetów i sprzętu elektronicznego popularne są między innymi niezapomniane przeżycia. Dzięki nim i potężnemu zastrzykowi adrenaliny nastolatek symbolicznie wejdzie w dorosły okres życia. Naładowany energią, szczęśliwy, że podjął wyzwanie i dostarczyło mu ono tak intensywnych doznań, na wiele tygodni, miesięcy, lat zapamięta te chwile i będzie z nich czerpał inspirację do zmagań z codziennością. Natomiast na bierzmowanie sugerujemy prezent religijny lub przeżycie duchowe, które wzmocni wiarę, wsiąknie w duszę i wyda dobre plony. Młody człowiek, wzbogacony tym doświadczeniem, ma szansę odczuć w życiu boskie prezenty.