Sortuj wg:

strona:

18
  • ...będzie obchodzona przez dwoje zakochanych ludzi.

    Po ustaleniu nazwy przejdźmy do kupowania prezentu. Jaki prezent na piątą rocznicę ślubu? Nie tylko ty i ukochana obchodzicie to święto. Może wasi znajomi także są przed kolejną rocznicą? Przeprowadź wywiad z jednym z nich i spytaj co byłoby im potrzebne na przykład do domu. Może chcieliby dostać nowy toster? Lampę? Zestaw kieliszków do szampana? Opcji jest naprawdę wiele.

    Skoro znajomych mamy już z głowy zajmijmy się prezentami i życzeniami dla żony. Swoją ukochaną znasz już na wylot, ale pewnie co roku masz problemy z wybraniem dla niej prezentu. Spokojnie, większość mężów ma dokładnie ten sam problem. Sprezentuj żonie coś w jej ulubionym kolorze. Może fioletowa zmysłowa bielizna i do tego fioletowa biżuteria? I tutaj jest mnóstwo opcji! Wystarczy tylko poszukać w tym głębokim i szerokim oceanie pomysłów. Ostatnią rzeczą jaką potrzebujesz są życzenia i po kłopocie.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na 5 rocznicę ślubu?

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Życzenia i prezent dla męża z okazji piątej rocznicy związku

Nie tylko mężczyźni mają problem z doborem słów i prezentów dla żon z okazji rocznic. To wyjątkowy dzień, w którym mogą porwać nas nerwy i w efekcie nie wydusimy z siebie ani jednego słowa. Stąd mądrzy ludzie dali nam cudowny wynalazek – internet. Korzystajmy z niego rozsądnie, a odnajdziemy odpowiedzi na nasze pytania. Najpierw w wyszukiwarkę wpisz „5 rocznica ślubu” i zobacz jak to święto obchodzą inni. Przecież możesz powielić pomysły innych, to nie przestępstwo.

Polecamy do odwiedzenia kategorie Prezenty dla męża na rocznicę ślubu, w którym znajdziesz wiele ciekawych propozycji na prezenty.