Sortuj wg:

strona:

112
  • ... ślubu jak się nazywa” w bardzo szybki sposób znajdziemy odpowiedź. „Drewniana” rocznica nie brzmi wcale zachęcająco i romantycznie, ale pomimo tego i tak będzie obchodzona przez dwoje zakochanych ludzi.
    Po ustaleniu nazwy przejdźmy do kupowania prezentu. Jaki prezent na piątą rocznicę ślubu? Nie tylko ty i ukochana obchodzicie to święto. Może wasi znajomi także są przed kolejną rocznicą? Przeprowadź wywiad z jednym z nich i spytaj co byłoby im potrzebne na przykład do domu. Może chcieliby dostać nowy toster? Lampę? Zestaw kieliszków do szampana? Opcji jest naprawdę wiele.
    Skoro znajomych mamy już z głowy zajmijmy się prezentami i życzeniami dla żony. Swoją ukochaną znasz już na wylot, ale pewnie co roku masz problemy z wybraniem dla niej prezentu. Spokojnie, większość mężów ma dokładnie ten sam problem. Nie bój się skorzystać z internetu. Wyklikaj „piąta rocznica ślubu prezent dla żony” i udaj się na poszukiwania idealnego prezentu z okazji Drewnianej rocznicy ślubu. Sprezentuj żonie coś w jej ulubionym kolorze. Może fioletowa zmysłowa bielizna i do tego fioletowa biżuteria? I tutaj jest mnóstwo opcji! Wystarczy tylko poszukać w tym głębokim i szerokim oceanie pomysłów. Ostatnią rzeczą jaką potrzebujesz są życzenia i po kłopocie.

Prezentomat: Pytanie brzmi co kupić na 5 rocznicę ślubu?

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Upominki na 5 rocznicę ślubu - drewniana

Życzenia i prezent dla męża z okazji piątej rocznicy związku
Nie tylko mężczyźni mają problem z doborem słów i prezentów dla żon z okazji rocznic. To wyjątkowy dzień, w którym mogą porwać nas nerwy i w efekcie nie wydusimy z siebie ani  jednego słowa. Stąd mądrzy ludzie dali nam cudowny wynalazek – internet. Korzystajmy z niego rozsądnie, a odnajdziemy odpowiedzi na nasze pytania. Najpierw w wyszukiwarkę wpisz „5 rocznica ślubu” i zobacz jak to święto obchodzą inni. Przecież możesz powielić pomysły innych, to nie przestępstwo.
Skoro czytasz dalej to znaczy, że już masz zaplanowany ten dzień od A-Z. Teraz zajmiemy się życzeniami. I tutaj znów kłania się internet. Na klawiaturze wystukaj „piąta rocznica ślubu życzenia” i znajdź natchnienie. Nie tylko wielcy malarze i rzeźbiarze mieli swoje muzy. Ty także możesz mieć jedną.
Poszukiwania nie przyniosły pożądanego rezultatu i dalej nie wiesz co powiedzieć mężowi? Ogranicz swoje poszukiwania do „piąta rocznica ślubu życzenia dla męża”. Teraz bez obaw znajdziesz bukiet odpowiednich słów, które wyrażą twoje uczucia do ukochanego mężczyzny. Bądź romantyczną poetką. Pokaż mężowi swoje inne oblicze.
Pozostał tylko prezent dla męża. Zaś śmiało możesz skorzystać z mocy internetu i wyszukać „piąta rocznica ślubu prezent”. Na pewno wykopiesz coś świetnego.