Sortuj wg:

strona:

125
  • Seniorka...Świat gadżetów i elektroniki fascynuje je, chętnie odkrywają Internet, korzystają z telefonów komórkowych. Jesień życia staje się wybitnie kolorowa i atrakcyjna między innymi dzięki osiągnięciom współczesnej cywilizacji. Na imieniny możesz podarować też bardziej tradycyjne podarki, na przykład z kategorii Zdrowie i uroda albo Aktywna starsza pani. Prezent dla dojrzałej kobiety – to także produkt dekoracyjny do domu lub ogrodu, upominek retro bądź sentymentalny. Polecamy m.in. efektowne ramki na zdjęcia, gadżety stylizowane na stare przedmioty codziennego użytku, a także fotoksiążki stworzone z wybranych przez Ciebie zdjęć. A jaki prezent dla babci okaże się trafny na urodziny? Znajdź coś, dzięki czemu odmłodnieje, poczuje się rześka i pełna wigoru, chętna tańczyć, cieszyć się życiem… Niezapomniane przeżycia nie są domeną tylko młodych osób. Seniorzy też chcą czasem poczuć adrenalinę. Wystarczy wspomnieć słynną starszą panią z kultowej reklamy. Bohaterka tankowała motor. W dzisiejszym świecie nierzadkie są sytuacje, kiedy babcia ma więcej życiowej energii niż zestresowany młody człowiek albo znużony życiem 40-latek. Seniorka, nawet jeśli nieco choruje, potrafi cieszyć się chociażby z drobiazgów. Wie, że to przepis na to, by zobaczyć jeszcze wiele wschodów i zachodów słońca…

Prezentomat: Pytanie brzmi co kupić seniorce

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Inspiracje prezentowe dla seniorki

Wywołaj uśmiech na twarzy seniorki, wręczając jej oryginalny prezent. Zastanawiasz się, co podarować na Dzień Babci, urodziny lub z okazji przejścia na emeryturę? W naszej wyszukiwarce możesz łatwo i sprawnie znaleźć coś odpowiedniego, określając takie kryteria, jak osobowość, zainteresowania, cena. Czym się pasjonuje? Domem i ogrodem, gotowaniem, religią? Jest aktywną starszą panią, tradycjonalistką czy duszą towarzystwa? Wśród naszych propozycji znajdziesz prezenty eleganckie, retro, praktyczne i wiele, wiele innych. Więcej inspiracji znajdziesz na blogu Kobieta.

Jaki prezent dla babci podarować na tak szczególną okazję, jak rocznica ślubu? Wspólnie z dziadkiem świętuje kolejny piękny jubileusz wspólnego życia. Są małżeństwem z wieloletnim stażem. Często młodzi ludzie pytają o sekret długiego, szczęśliwego związku i marzą, by sami też mogli kiedyś świętować na przykład złote gody. Na rocznicę koniecznie postaraj się o wyjątkowy, oryginalny prezent. Wyobraź sobie zaskoczenie i radość seniorów, jeśli z samego rana zobaczą na stole gazetę z ich rocznicą ślubu opisaną na pierwszej stronie. A co z sypialnią babci i dziadka? Ścianę można by udekorować zdjęciem na płótnie. Polecamy prezenty, którymi nacieszy się wspólnie z małżonkiem. Pobyt w SPA dostarczy niezapomnianych przeżyć. Masaże, jacuzzi… Wrócą do domu jak nowonarodzeni. Odmłodnieją i znów poczują się, jakby mieli dwadzieścia lat. Jeśli zaś lubią otaczać się pięknymi przedmiotami, będą wdzięczni za prezent dekoracyjny, taki jak elegancka róża 3D albo lilie 3D z Twoją osobistą dedykacją, na dodatek w pięknym krysztale. Jako dodatek dołącz biżuterię i dobre wino lub inny alkohol z wyższej półki cenowej. W gronie rodziny i przyjaciół wzniesiecie toast za kolejne rocznice ślubu, rozbrzmi radosne „Sto lat”, babcia i dziadek będą promienieć miłością i wdzięcznością.