Sortuj wg:

strona:

19
  • ...wspólne chwile z waszymi dziećmi? Powiedźcie im jak się poznaliście, jak wyglądała wasza pierwsza randka i co w sobie najbardziej lubicie. Ten dzień możecie jak najbardziej spędzić rodzinnie w domowym zaciszu. Oczywiście są ludzie, którzy chcą spędzić ten dzień bardzo aktywnie. Odwiedźcie skromne progi internetu i wyszukajcie pomysłów dla siebie. Możesz być także na tyle aktywny/aktywna, że wpadłeś/łaś na ten pomysł o wiele wcześniej i aktywny wypoczynek w ten wyjątkowy dla was dzień będzie prezentem dla drugiej połówki.
    Skoro jesteśmy już przy prezentach to zadajmy sobie jedno pytanie: jaki prezent na siódmą rocznicę ślubu? Tak jak wyżej wspomnieliśmy może być to wyjazd np. w góry lub spędzenie aktywnie czasu w obrębie miasta. Jeśli szukasz czegoś romantyczniejszego to naszą propozycją będzie wypad do teatru lub opery.
    Teraz zastanówmy się co Pan może kupić swojej Pani. Zajrzyj do internetu: „siódma rocznica ślubu prezent dla żony” i  powiedz co widzisz w srebrnej kuli. Widzisz kolczyki, o których marzy twoja żona oraz kosmetyki, które dopełnią jej kolekcję na półce w łazience. Potrzebujesz więcej opcji?  Masz rację, po co ograniczać się do jednego źródła informacji: „siódma rocznica ślubu prezent”. Racja, wino i szampan do dobry dodatek.

Prezentomat: Pytanie brzmi co kupić na 7 rocznicę ślubu?

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Inspiracje prezentowe na 7 rocznicę ślubu - miedziana

Co życzyć z okazji miedzianych godów?
Jeśli już mamy w głowie idealne życzenia z okazji siódmej rocznicy ślubu, a niestety nie wiemy jak ona się nazywa, to proponujemy sprawdzenie nazwy w internecie. Wpisując „siódma rocznica ślubu nazwa” lub „siódma rocznica ślubu jak się nazywa” szybko znajdziemy odpowiedź na nasze pytanie i dopełnimy życzenia.
Dla tych co wiedzą jak nazywa się 7 rocznica związku, a niestety nie mają pomysłu na życzenia, także proponujemy sprawdzić to w internecie. Internet jest jak niekończące się źródło odpowiedzi i pomysłów. „Siódma rocznica ślubu życzenia”rozwiąże twoje problemy. Znajdziesz mnóstwo gotowych życzeń specjalnie z tej okazji. Możesz wykorzystać pomysły innych lub pobawić się w poetę/poetkę i stworzyć coś własnego. Zlepek słów szybko przerodzi się w przepiękny bukiet słów. Dla nastroju i inspiracji włącz romantyczne piosenki w tle i twórz!
Nie tylko panowie mają problem z doborem odpowiednich słów. Nikt z nas nie lubi monotonii, stąd też co roku poszukujemy coraz to nowszych i lepszych pomysłów na prezenty oraz życzenia. Zamiast prosić o pomoc rodzinę i znajomych możesz skorzystać z internetu wpisując „siódma rocznica ślubu życzenia dla męża”. Internet też może być twoim nowym najlepszym przyjacielem. Kilka kliknięć i po sprawie. Proste, prawda?