Sortuj wg:

strona:

16
  • ...poznaliście, jak wyglądała wasza pierwsza randka i co w sobie najbardziej lubicie. Ten dzień możecie jak najbardziej spędzić rodzinnie w domowym zaciszu. Oczywiście są ludzie, którzy chcą spędzić ten dzień bardzo aktywnie. Odwiedźcie skromne progi internetu i wyszukajcie pomysłów dla siebie. Możesz być także na tyle aktywny/aktywna, że wpadłeś/łaś na ten pomysł o wiele wcześniej i aktywny wypoczynek w ten wyjątkowy dla was dzień będzie prezentem dla drugiej połówki.

    Skoro jesteśmy już przy prezentach to zadajmy sobie jedno pytanie: jaki prezent na siódmą rocznicę ślubu? Tak jak wyżej wspomnieliśmy może być to wyjazd np. w góry lub spędzenie aktywnie czasu w obrębie miasta. Jeśli szukasz czegoś romantyczniejszego to naszą propozycją będzie wypad do teatru lub opery.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na 7 rocznicę ślubu?

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Co życzyć z okazji miedzianych godów?

Dla tych co wiedzą jak nazywa się 7 rocznica związku, a niestety nie mają pomysłu na życzenia, także proponujemy sprawdzić to w internecie. Internet jest jak niekończące się źródło odpowiedzi i pomysłów. „Siódma rocznica ślubu życzenia”rozwiąże twoje problemy. Znajdziesz mnóstwo gotowych życzeń specjalnie z tej okazji. Możesz wykorzystać pomysły innych lub pobawić się w poetę/poetkę i stworzyć coś własnego. Zlepek słów szybko przerodzi się w przepiękny bukiet słów. Dla nastroju i inspiracji włącz romantyczne piosenki w tle i twórz!