Sortuj wg:

strona:

17
  • ...kupienia prezentu. Jaki prezent na szóstą rocznicę ślubu? Szukasz czegoś dla swoich znajomych lub kogoś z rodziny? Bądź na tyle cwanym lisem i w podchwytliwy sposób spytaj znajomych lub członków rodziny co chcieliby dostać na swoją rocznicę. Na pewno znajdzie się coś, czego potrzebują do mieszkania lub dla swojego dziecka – na przykład nowy mikser lub gondole dla malucha.

    Teraz staniemy przed trudniejszym wyborem prezentu, bo zastanowimy się co takiego kupić drugiej połówce. Pamiętaj, że internet jest jak niekończąca się kraina pomysłów, odpowiedzi i propozycji. Jest jak wyrocznia w Delfach. Szósta rocznica ślubu, jak już wiemy, ma bardzo słodką nazwę, więc niech i nasz prezent będzie słodki. Może tak masaż czekoladą w SPA dla dwojga? Albo kosze waszych ulubionych słodyczy?

    Skoro w naszych głowach narodziły się pomysły na prezenty, to teraz przejdźmy do ostatniej kwestii. Jak świętować szóstą rocznicą ślubu? Razem lub z rodziną i znajomymi. Wybór należy do ciebie.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na 6 rocznicę ślubu?

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Wybieranie prezentu dla żony na szóste gody

Wybrać prezent z okazji 6 rocznicy ślubuto dla mężczyzny nie lada wyzwanie. Co prawda znasz swoją partnerkę i jej upodobania, ale który z facetów lubi długie zakupy i poszukiwania tego jedynego idealnego prezentu? Chyba żaden! Stąd proponujemy kupić prezent dla małżonki bez wychodzenia z domu. Jak? Istnieje takie cudo jak internet. To nic trudnego, prawda? Teraz pływaj w oceanie najróżniejszych prezentów i propozycji. Hej ho, piracie! Czy to wyspa na horyzoncie? Widzimy piękną kasetkę na biżuterię dla twojej ukochanej. Przez lata tułaczki po morzach i oceanach w swoim skarbcu zgromadziłeś dla żony całą tonę błyskotek. Spraw jej teraz miejsce, w którym będzie mogła trzymać swoje klejnoty. Wróć w jej ramiona niczym Odyseusz do Penelopy z bukietem świeżo zerwanych kwiatów owiniętych czerwoną wstęgą i prezentem. Uracz ukochaną najpiękniejszym słowami i złóż jej życzenia.

Wizja piękna, czyż nie? Piracie, jesteś osobą kreatywną i romantyczną? Jeśli tak, to jesteś prawdziwym postrachem siedmiu mórz! Z drugiej strony, czy twoja załoga jest równie pomysłowa jak jej kapitan? Tak właśnie myśleliśmy.

Polecamy do odwiedzenia kategorii Prezenty dla męża i Prezenty dla żony w którym znajdziesz wiele ciekawych propozycji na prezenty.