Sortuj wg:

strona:

19
  • ...się nazywa” i już znamy odpowiedź. Ta wyjątkowa rocznica ma bardzo sympatyczną słodką nazwę - „Cukrowa”.
    Po ustaleniu tego ważnego szczegółu możemy przejść dla planowania kupienia prezentu. Jaki prezent na szóstą rocznicę ślubu? Szukasz czegoś dla swoich znajomych lub kogoś z rodziny? Bądź na tyle cwanym lisem i w podchwytliwy sposób spytaj znajomych lub członków rodziny co chcieliby dostać na swoją rocznicę. Na pewno znajdzie się coś, czego potrzebują do mieszkania lub dla swojego dziecka – na przykład nowy mikser lub gondole dla malucha.
    Teraz staniemy przed trudniejszym wyborem prezentu, bo zastanowimy się co takiego kupić drugiej połówce. W tym momencie także możemy sięgnąć do internetu i wyszukać „szósta rocznica ślubu prezent”. Nic łatwiejszego, prawda? Pamiętaj, że internet jest jak niekończąca się kraina pomysłów, odpowiedzi i propozycji. Jest jak wyrocznia w Delfach.Szósta rocznica ślubu, jak już wiemy, ma bardzo słodką nazwę, więc niech i nasz prezent będzie słodki. Może tak masaż czekoladą w SPA dla dwojga? Albo kosze waszych ulubionych słodyczy?
    Skoro w naszych głowach narodziły się pomysły na prezenty, to teraz przejdźmy do ostatniej kwestii. Jak świętować szóstą rocznicą ślubu? Razem lub z rodziną i znajomymi. Wybór należy do ciebie.

Prezentomat: Pytanie brzmi co kupić na 6 rocznicę ślubu?

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Upominki na 6 rocznicę ślubu - cukrową

Wybieranie prezentu dla żony na szóste gody
Wybrać prezent z okazji 6 rocznicy ślubu to dla mężczyzny nie lada wyzwanie. Co prawda znasz swoją partnerkę i jej upodobania, ale który z facetów lubi długie zakupy i poszukiwania tego jedynego idealnego prezentu? Chyba żaden! Stąd proponujemy kupić prezent dla małżonki bez wychodzenia z domu. Jak? Istnieje takie cudo jak internet. Skorzystaj z niego wyszukując „szósta rocznica ślubu prezent dla żony”. To nic trudnego, prawda? Teraz pływaj w oceanie najróżniejszych prezentów i propozycji. Hej ho, piracie! Czy to wyspa na horyzoncie? Widzimy piękną kasetkę na biżuterię dla twojej ukochanej. Przez lata tułaczki po morzach i oceanach w swoim skarbcu zgromadziłeś dla żony całą tonę błyskotek. Spraw jej teraz miejsce, w którym będzie mogła trzymać swoje klejnoty. Wróć w jej ramiona niczym Odyseusz do Penelopy z bukietem świeżo zerwanych kwiatów owiniętych czerwoną wstęgą i prezentem. Uracz ukochaną najpiękniejszym słowami i złóż jej życzenia.
Wizja piękna, czyż nie? Piracie, jesteś osobą kreatywną i romantyczną? Jeśli tak, to jesteś prawdziwym postrachem siedmiu mórz! Z drugiej strony, czy twoja załoga jest równie pomysłowa jak jej kapitan? Tak właśnie myśleliśmy. „Szósta rocznica ślubu życzenia” - kilka kliknięć i przybijamy do portu.