Kobiety lubią narzekać, że dziś nie ma już prawdziwych dżentelmenów. Nawet kiedy jakiś facet przepuści je w drzwiach, uważają, że byłoby dużo lepiej, gdyby był przy okazji ubrany w garnitur. Bo pod krawatem każdy wygląda lepiej, a biały kołnierzyk świadczy o klasie. Prawda jest taka, że bycie eleganckim dżentelmenem wymaga nieco poświęceń finansowych. Możesz pomóc swojemu mężczyźnie, prezentując mu coś, dzięki czemu jego strój nabierze klasy.

Prezent z klasą

Niewielu mężczyzn nosi dziś koszule wymagające spinek, ale wciąż zdarzają się prawdziwi mężczyźni z klasą. Wiadomo jednak, że spinki spinkom nierówne, a poza tym te niewielkie przedmioty uwielbiają się gubić. Dlatego ładnych spinek nigdy dość. Być może właśnie one będą idealnym prezentem dla twojego mężczyzny?

prezent_dla_gentelmena_spinki_do_mankietow
fot. www.ekskluzywneprezenty24h.pl

Pióro zamiast długopisu

Zwykły długopis z wymiennym wkładem z pewnością nie ma w sobie ani krztyny klasy. Pióro wieczne to coś zupełnie innego ? czyż nie tym właśnie posługują się wszyscy filmowi dżentelmeni? Twój mężczyzna na pewno będzie czuł się dumnie za każdym razem, kiedy poproszony o podpis, wyciągnie własne pióro i złoży nim zamaszystą parafkę. Pamiętaj jednak, że leworęczni potrzebują specjalnych piór!

prezent_dla_gentelmena_pioro
fot. czasgentlemanow.pl

Elegencja, że mucha nie siada

Ale muszka to już zupełnie inna sprawa! Nosił ją przecież nawet James Bond. Zdarzają się sytuacje, w których krawat będzie lepszym wyborem, ale od czasu do czasu można podkreślić swoją klasę muszką, a przy okazji wyróżnić się nieco z tłumu, prawda?

prezent_dla_gentelmena_muszka
fot. eleganckipan.com.pl

Gadżet dla dżentelmena, który ma już wszystko

Istnieje jednak możliwość, że twój mężczyzna ma już wszystko. Pieniądze, styl, klasę, ciebie. Co wtedy? No cóż, producenci pomyśleli również o takich mężczyznach. Może ucieszy się ze stylowej drapaczki?

prezent_dla_gentelmena_drapaczka

fot. www.toys4boys.pl

Już nie musisz się zastanawiać co sprawi, że twój mężczyzna poczuje się bardziej męski. Jeśli jednak niczego mu nie brakuje sprawdź też nasze inne propozycje na prezenty z okazji dnia chłopca!

Artykuły podobne