Romantyczny prezent dla niej_piękny czas we dwoje

Romantyczny prezent dla niej ? piękny czas we dwoje

Total
0
Shares

Najpiękniejsze upominki to te podarowane bez okazji. Najbardziej romantyczny prezent dla niej będzie właśnie taki, którym zaskoczysz ją w zwykły, niczym nie wyróżniający się dzień i dzięki któremu będziecie mogli spędzić wspólnie czas w niecodziennej atmosferze. Przed Tobą kilka sprawdzonych pomysłów.

Romantyczny prezent dla niej: kolacja

romantyczny prezent dla niej_kolacja

fot. youqueen.com

Kolacja ? nic oryginalnego. Ale jak często zabierasz swoją kobietę do fajnej knajpki z jej ulubionym jedzeniem? Jeśli dosyć rzadko, to na pewno doceni, gdy pewnego dnia zupełnie bez okazji każesz jej się wystroić i w ramach niespodzianki zawieziesz ją do restauracji. A może wolisz miło ją zaskoczyć i po dniu ciężkiej pracy przywitać ją posiłkiem przy świecach i muzyce, który sam przygotujesz? W końcu stare przysłowie mówi, że przez żołądek dotrzesz do serca 😉

Romantyczny prezent dla niej: piękne miasto

romantyczny prezent dla niej_piękne miasto

fot. wien.info

W Polsce jest wiele miast, które mają wspaniały romantyczny klimat. Zapewne nie zwiedziliście jeszcze wszystkich, więc może warto będzie zabrać ukochaną do jednego z nich. Wybierając malownicze miasteczko nie będziesz musiał przygotowywać dodatkowych atrakcji ? już sam spacer po pięknej starówce będzie wystarczająco romantyczny.

Romantyczny prezent dla niej: weekend w SPA

romantyczny prezent dla niej_weekend w spa

fot. turtlebayresort.com

Oboje lubicie o siebie dbać? Wówczas idealnym prezentem dla Was obojga będzie weekendowy pobyt  w SPA. Przez te dwa dni w relaksującej atmosferze odprężycie swoje ciała i umysły, a do szarej codzienności wrócicie wypoczęci i gotowi do dalszego działania. Taką wizytę możecie połączyć z wakacjami, wybierając SPA, które znajduje się w bliskiej odległości od miejsca, do którego jedziecie na urlop. Ukochana na pewno ucieszy się z takiego przedłużenia wakacji.

Romantyczny prezent dla niej: wieczór w operze

romantyczny prezent dla niej_wieczór w operze

fot. operaelirica.com

Jesteście parą, która docenia uroki sztuki wysokiej? Wybierz się ze swoją drugą połówką na operę, balet albo spektakl teatralny. Być może jest jakiś tytuł, na który już od dawna chcecie się wybrać. Jeśli tak ? nie wahaj się! Kupuj bilety i zapewnij swojej kobiecie i sobie piękny, kulturalny wieczór.

Romantyczny prezent dla niej: sesja fotograficzna

romantyczny prezent dla niej_sesja zdjęciowa

fot. greenweddingshoes.com

Nie tylko romantyczny, ale również bardzo sentymentalny prezent, to profesjonalna sesja zdjęciowa dla dwojga. Poza świetną zabawą podczas pozowania będziecie mieć także pamiątkę na całe życie. Profesjonalnymi zdjęciami będziecie mogli chwalić się znajomym, dzieciom, wnukom. Kiedyś fajnie będzie usiąść i powspominać, jak zabawnie było podczas fotografowania. Jeżeli Twoja ukochana nie jest jeszcze Twoją żoną, zdjęcia będzie mogli wykorzystać na przykład na zaproszeniach ślubnych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o fajnych prezentach dla kobiet? Zapraszamy tutaj:

Relaksujący prezent na 40 urodziny dla żony

Prezent na rocznicę dla żony, który odpowie na jej potrzeby

Artykuły podobne