romantyczny wieczór we dwoje z okazji dnia chłopaka

Romantyczny wieczór we dwoje z okazji Dnia Chłopaka

Total
0
Shares

Już jutro Dzień Chłopaka! Jednak nawet jeśli zupełnie zapomniałaś się przygotować z okazji tego święta, wciąż możesz uratować sytuację, Mamy kilka pomysłów na romantyczny wieczór we dwoje, który zachwyci Twoją drugą połówkę. Przejrzyj nasze propozycje i spędźcie razem cudowny czas.

Romantyczny wieczór we dwoje: spacer tropem zagadki

romantyczny wieczór we dwoje_spacer tropem zagdaki

fot. shutterstock.com

Co prawda ten pomysł jest dość pracochłonny, jednak na pewno zdążysz zrobić go w ciągu kilku godzin. Na początek przygotuj karteczki ze wskazówkami, które będą miały doprowadzić Twojego chłopaka do kolejnych miejsc. Masz dwie opcje jeśli chodzi o ich rozlokowanie. Pierwszą jest zostawienie tych zagadek w konkretnych miejscach w mieście. Jest to jednak o tyle ryzykowne, że ktoś może je zniszczyć zanim do nich dotrzecie (głównie w dużym mieście). Bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie podawanie chłopakowi następnych wskazówek w momencie, kiedy uda mu się rozgryźć poprzednie. Finałem takiego spaceru niech będzie kolacja w fajnej restauracji lub doprowadzenie go do miejsca, które ma dla Was szczególne znaczenie. Taki prezent zapadnie mu w pamięci na długo!

Romantyczny wieczór we dwoje: wspólne gotowanie

romantyczny wieczór we dwoje_wspólne gotowanie

fot. quotesgram.com

Taki prezent dla chłopaka sprawdzi się w momencie, kiedy gotowanie nie wywołuje u Twojego ukochanego epilepsji, czy zawału. Oczywiście nie będzie także niczym szczególnym, kiedy jest to Wasza codzienność. Jeśli jednak rzadko zdarza Wam się coś razem urzędować w kuchni wspólne pichcenie może okazać się bardzo przyjemne. Szczególnie, kiedy umilicie je sobie winem i ulubioną muzyką, przy której można potańczyć. Pamiętaj tylko, żeby wcześniej zrobić zakupy uwzględniając produkty na jego ulubione danie;)

Romantyczny wieczór we dwoje: stwórz atmosferę w sypialni

romantyczny wieczór we dwoje_stwórz atmosferę w sypialni

fot. theworldplaces.com

Z okazji Dnia Chłopaka spełnij marzenie (prawdopodobnie) każdego mężczyzny! W ciągu dnia wypielęgnuj swoje ciało, zakup nowy zestaw seksownej bielizny i … prześledź filmiki na YouTube z tańcem erotycznym, burlesque lub striptizem, żeby podpatrzeć seksowne ruchy od profesjonalistek. Do tego przygotuj szampana lub wino oraz przekąski. Kiedy  Twój facet wróci do domu, usadź go w wygodnej pozycji i zacznij show! Jestem więcej niż pewna, że będzie zachwycony taką formą prezentu.

Sprawdź także inne pomysły na prezent z okazji Dnia Chłopaka:

Gdzie zabrać chłopaka na dzień chłopaka? Jakie plany na 30 września?

Prezent na Dzień Chłopaka na ostatnią chwilę, czyli pomysły dla zapominalskich

Prezent dla chłopaka do 20 zł, który zaskakuje kreatywnością

Artykuły podobne