Senne marzenia potrzebują pięknego otoczenia!

Total
0
Shares

Łóżko to miejsce w którym spędzamy 1/3 naszego życia 😉 Warto więc zadbać o to, by było to miejsce na tyle przyjemne, byśmy zawsze z przyjemnością do niego wracali.

Piękna aranżacja sypialni zaczyna się od łóżka właśnie, bo to mebel królewski w tym miejscu i warto zadbać, by tak też wyglądał. Szyku w tym stylu na pewno zada proponowana pościel: satynowy materiał, stonowana kolorystyka, a przede wszystkim bogaty wzór przyciągają uwagę i nadają wnętrzu klasy.

Jeżeli zastanawiasz się czym obdarować mamę,siostrę, czy przyjaciółkę, zastanów się nad taką pościelą właśnie. Pościeli nigdy za wiele, zwłaszcza tak ładnych 🙂

Gdzie kupić: www.valdoro.pl

Za ile: od 99 zł

Artykuły podobne

Miętowa Panna Młoda

Mięta ? ten pastelowy, delikatny kolor to połączenie świeżej, jasnej zieleni z morskim błękitem. Jest w nim coś romantycznego, a jednocześnie orzeźwiającego. Zieleń w miętowej odsłonie zdobyła już serca świata mody i kobiet, które coraz częściej wybierają ubrania i dodatki w tym odcieniu. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż miętowy doskonale podkreśla delikatność i kobiecość. Nadaje powiew świeżości.
Zobacz więcej ...