Siła tkwi w dodatkach: Kryształowe bukiety ślubne

Total
0
Shares

Aby ceremonię ślubną można było uznać za udaną potrzeba wielu dni przygotowań, kalkulacji oraz przemyśleń. Uroczystość powinna dobrze zapisać się w pamięci naszych gości, a na to składa się wiele czynników. Przyjęcie powinno odbyć się w ładnym, estetycznym miejscu, przystosowanym do danej liczby gości. Najgorszym wrogiem tego rodzaju imprez jest tłok i szturchanie się łokciami podczas jedzenia. Ważne jest również to, co zostanie zaserwowane tego wieczoru. Jedzenie może być proste i tradycyjne, ale powinno być smaczne. Równie ważna jest estetyczna oprawa ceremonii ślubnej oraz następującego po niej przyjęcia.

Dekoracja sali, kościoła, samochodu czy bryczki (w zależności od wybranego środka transportu), powinna być zgodna z gustem Młodej Pary. Kwiaty, baloniki, wstążeczki, świeczki, serca z bibuły ? dopuszczalne jest praktycznie wszystko. To one tworzą klimat i sprzyjają dobrej zabawie. Należy tylko pamiętać o tym, że wszystkie drobne rzeczy składają się na całość i powinny wzajemnie korespondować, a nie odstraszać swą nachalnością. Co za dużo to niezdrowo!

(Źródło: slubnezakupy.blogspot.com)

(Źródło: we-dwoje.pl)

To samo tyczy się stroju Panny Młodej. Suknia powinna podkreślać atuty sylwetki a maskować to, co nie jest w figurze najlepsze. Dodatkowo odpowiednio dobrany makijaż i dodatki sprawią, że podkreślone zostanie to, co tego dnia ma błyszczeć i skupiać uwagę wszystkich zebranych. Niezwykle ważna jest biżuteria oraz bukiet ślubny. No tak… ale co gdy Panna młoda ma alergię na pyłki kwiatów? Co gdy jest jak gorąco, że kwiaty więdną po kilku godzinach bez wody? Nie warto ryzykować kataru i reakcji alergicznej oraz tego, że wiązanka oklapnie jeszcze przed wejściem do kościoła…

W odpowiedzi na potrzeby wymagających klientów niedawno na polskim rynku pojawiły się kryształowe bukiety ślubne. Są idealne dla uczuleniowców, potrafią pięknie podkreślić suknię ślubną i stanowią niezwykle efektowny dodatek.

(Źródło: slubnebukiety.pl)

Artykuły podobne

Prezenty w krajach arabskich

W krajach arabskich zwyczaj wręczania prezentów jest bardzo powszechny i dobrze widziany. Arabowie lubią dawać prezenty i zwykle jeśli już to robią, mają gest. Jeśli otrzymamy prezent od Araba, dobrze…
Zobacz więcej ...