Świąteczna biel obrusu

Total
0
Shares

Kiedy ostatnio jedliście wspólnie (rodzinnie) obiad? Nie tak na szybko, z talerzem pod brodą, kebabem w dłoni czy przed telewizorem. Mam na myśli raczej wspólne celebrowanie posiłku przy stole, dialogi o tematach ważnych i mniej ważnych, rozmowę i otwarcie się na drugiego człowieka. Nie często mamy na to czas. Codzienność jest stanowczo zbyt zabiegana, przez to łatwo się pogubić i zapomnieć co tak naprawdę w życiu ważne.

Nic tak nie spaja rodziny jak ciepłe, radosne Święta. Świąteczny dzień daje tak niezbędną chwilę zatrzymania, oddechu i koncentracji nie na sobie i swoich sprawach, lecz na bliskich. Takie spotkania mają cudowną moc, a wszystko to ma miejsce przy stole.

Ten niezwykle prosty mebel, niezależnie od tego, czy jest okrągły czy kanciasty, potrafi zbliżyć, zjednoczyć i pojednać. Jednak aby wspólny posiłek nabrał odświętnego charakteru, konieczny jest biały obrus. To on wyeksponuje zastawę, podkreśli wyjątkowość tego dnia i stworzy cały klimat, bez którego Święta nie mogą się obyć.

Moją uwagę zwrócił obrus Simple. Jest on nie tylko niezwykle szykowny i pięknie prezentujący się na stole. Jego atutem jest fakt, że pokrywa go cienka warstewka teflonu, dzięki której jest on odporny na zabrudzenia oraz plamy. Rozlane wino już nikomu nie popsuje humoru w tak szczególnym dniu.


Tak pięknie przybrany stół wystarczy tylko udekorować serwetkami, kolorowymi pisankami, spodkiem z zieloną rzeżuchą i można zacząć cieszyć się chwilą pełna rodzinnego ciepełka i domowych przysmaków.

Gdzie: www.calvado.pl

Ile: 129 zł

Artykuły podobne