W internecie można znaleźć wszystko. Oferta wózków prezentowana przez różnego rodzaju sklepy jest niezwykle bogata. Łatwo się w tym wszystkim pogubić. Mamy wózki trzykołowe, spacerowe, wielofunkcyjne, z parasolką lub bez. Zwłaszcza świeżo upieczeni rodzice mogą czuć się lekko skonfundowani, stojąc przed trudnym wyborem idealnego -bo przeznaczonego dla ich skarbów-  wózka.

Nim podejmiemy decyzję koniecznie przeanalizujmy dostępne modele, by maluszkowi zapewnić komfort i bezpieczeństwo, a sobie ułatwić życie. Oprócz parametrów technicznych (czym zajmie się pewnie sumienny tatuś), weźmy też pod uwagę stylowy wygląd i komfort manewrowania.

W poszukiwaniach idealnego wózka może nam pomóc sklep retrostyl.pl Jak sama nazwa wskazuje znajdziemy tu produkty ponadczasowe, stylowe i zawsze modne. Firma w swojej ofercie posiada kilka modeli, które -jak czytamy na stronie- “powstały z myślą o zachowaniu tradycji, ekologii i wygodzie dziecka”.

Urokliwy, wiklinowy wózek Irys przyciągnie wzrok każdego przechodnia!

“Ręcznie pleciona wyklina zapewnia przepływ świeżego powietrza, bez domieszki związków chemicznych. Oczywiście wózek jest odpowiednio ocieplony, tak by można było nim “podróżować” w chłodniejsze dni. Ponadto doskonale się prowadzi. Dzięki dużej średnicy kół jest w stanie przejechać po wielu nierównościach, bez problemu pokonuje wysokie krawężniki, nierówne chodniki, piaszczyste a także zaśnieżone podłoże.” Nasze dziecko będzie się czuło komfortowo w niezwykle dużej gondoli, a dzięki możliwej regulacji i stopniowanemu oparciu (pozycja leżąca, półleżąca, siedząca) wózek dostosowuje się do potrzeb naszych i malucha.

Retrostyl wychodzi też naprzeciw potrzebom wszystkich, którzy kochają luksus, oferując wózki firmy Silver Cross. Ta znana na całym świecie marka cieszy się dużą popularnością wśród możnych tego świata, występuje w wielu produkcjach filmowych i od ponad 100 lat niezmiennie pozostaje “na fali”. “Wózki te produkowane są dokładnie w ten sam sposób, w jaki się to odbywało ponad 100 lat temu, przy użyciu najwyższej jakości materiałów i elementów wykonywanych ręcznie, a zawieszenie współczesnego Balmorala niewiele się różni od tego opatentowanego przez Williama Wilsona z góra wiek temu.”

Po szczegóły techniczne konkretnych modeli odsyłam na stronę sklepu.

Gdzie: retrostyl.pl

Ile: od ok 1400 zł

Artykuły podobne