W czym zabrać śniadanie do szkoły?

Total
0
Shares

Odkąd w życie weszła nowa ustawa dotycząca sklepików szkolnych na śniadanie nie można zjeść batonika kupionego w szkole, trzeba je brać ze sobą. W czym, żeby nadal być cool?

Minionki

Śniadaniówka z serii Minionki. Idealna na drugie śniadania zarówno do szkoły jak i na wycieczkę. Zrobiona z wysokiej jakości plastiku. Zamykana na plastikowy zatrzask. Zachwyci każdego miłośnika tej bajki. Jeśli twoje dziecko jest fanem minionków to

Zobacz: Gadżety dla dzieci, które kochają minionki

w_czym_nosic_sniadanie_minionki

Angry Birds

Pojemnik śniadaniowy z niezwykle popularnym wśród dzieci i młodzieży motywem “Angry Birds“. Plastikowy pojemnik jest zamykany na zatrzaski z obu stron. Kanapki w nim przechowywane cieszą się świeżością przez długi czas. Tylko uważaj, żeby te zabawne ptaki nie zjadły twojej kanapki?

w_czym_nosic_sniadanie_angry_birds

Minnie

Śniadaniówka z serii Minnie. Idealna do drugiego śniadania zarówno do szkoły jak i na wycieczkę. Zrobiona z wysokiej jakości plastiku. Zamykana na plastikowy zatrzask. Zachwyci każdego miłośnika bajek. Do kompletu można dokupić pluszaka z myszką mickey 😉 Pokochają ją wszystkie dzieci, które kochają bajki disneya.

w_czym_nosic_sniadanie_minnie

A herbatka? Najlepiej w bidonie

Furby

Bidon z kolekcji Furby. Bidon wykonany jest z nietoksycznego plastiku przystosowanego do kontaktu z żywnością. Bidon idealny do szkoły lub na wycieczkę. Potrzebny i przydatny podczas gorących dni lub po wyczerpującym treningu. Te małe włochate stworki dotrzymają Ci towarzystwa nawet w najbardziej upalny dzień.

w_czym_nosic_sniadanie_bidon_furby

Kotek

Plastikowy Bidon z kolekcji My Little Friends. Bidon wykonany z plastiku w kolorze różowym. Posiada nadruki z wizerunkiem kotka lub pieska. Idealny dla każdego dziecka, które jest fanem zwierzaków.

45105 bidon - CAT

Skoro już wiesz w czym możesz zabrać śniadanie czas zabrać się za jego przygotowywanie. Ważne aby było zdrowe, pełne warzyw i ciemnego pieczywa. Nie zapomnij o owocu,  najłatwiej jest wziąć jabłko albo banana. Swoją drogą jeśli potrzebujesz jakiś pomocy szkolnych to sprawdź nasze propozycje tutaj.

źródło: matras.pl

Artykuły podobne

Pyrkon 2011

    Już dziś chciałbym zaprosić wszystkich Wielkopolan i nie tylko na kolejną już edycję Pyrkonu!     Pyrkon to konwent fantasy organizowany przez stowarzyszenie fantastyki Druga Era, we współpracy z mniejszymi…
Zobacz więcej ...

Wielki powrót Muppetów! … czyli pomysły na prezenty mikołajkowe

Chyba całe pokolenie dzisiejszych trzydziesto- i czterdziestolatków na dźwięk słowa ?Muppety? reaguje szerokim uśmiechem. Sympatyczne kukiełki bawiły widzów niezależnie od wieku i płci, a grono ich fanów stale się powiększało.…
Zobacz więcej ...