Wiosna w pełni zawitała do naszego kraju, wszystko budzi się z zimowego letargu i tętni życiem. Gdzie nie spojrzeć pączkujące drzewa i rozkwitająca natura. Burza kolorów na każdym kroku. Dlaczego by nie przenieść tego koktajlu kolorów do świata mody i urody w tym sezonie? Na taki pomysł wpadło wielu stylistów, którzy na sezon wiosenny 2012 idą w stronę soczystego koloru … na paznokciach. Poza wiecznie żywą i niezastąpioną czerwienią, neutralnymi beżami, czy naturalnym kolorem budyniowym, w tym sezonie na paznokciach zapanuje wyrazisty kolor. A dokładniej 3 konkretne kolory:

1. Soczysta, kwaśna pomarańcza

Lakier ORLY Crush on You

Ile: 34,99 zł

Gdzie: www.sklep.looksus.pl

Mandarynkowa pomarańcz jest zdecydowanie najgorętszym odcieniem pomarańczy w tym sezonie, ale inne odcienie z pewnością odegrają swoją rolę równie dobrze. Ważne, żeby było płomiennie i wyraziście. Pomarańcz ma to do siebie, że podkreśla opaleniznę, a tę z pewnością będziecie, drogie Panie, próbowały złapać podczas tego majowego weekendu. Także czas na świeżo wyciskany sok pomarańczowy na paznokciach.

2. Oszałamiający wrzos

wrzos

Dla tych pań, które nie mogą sobie pozwolić na aż tak odważne kolory na paznokciach, jak żywa pomarańcz, trendy a manicure na wiosnę/lato 2012 przynoszą inne, bardziej subtelne rozwiązanie. Delikatny wrzos. Mniej wyrazisty kolor o wiele lepiej sprawdza sie też na krótkich paznokciach, gdyż nie pomniejsza ich optycznie jeszcze bardziej. 

OPI Nail Lacquer

3. Rozkosznie chłodna mięta

Kolejna alternatywa dla wyrazistej pomarańczy, ale też dla niekoniecznie odpowiadającemu wszystkim wrzosowi- mięta. Taki delikatny kolor będzie idealnie pasował zarówno do codziennego looku, jak i kreacji wieczorowej. Mięta miała już swoje przedbiegi w poprzednich sezonach, nieśmiało pojawiając się w stylizacjach takich domów mody jak na przykład Dior. W tym sezonie uderza ze zdwojoną siłą i zajmuje miejsce na podium najgorętszych kolorów wśród lakierów do paznokci na wiosnę/lato 2012.

lakier do paznokci INGLOT 969

Ile: ok. 25 zł

Gdzie: Inglot

Artykuły podobne