Szał wyprzedaży już za nami. Okres poświąteczny i przed sylwestrem był najgorętszym, jeśli chodzi o obniżki cen w sklepach z ubraniami. Ludzie się wyszaleli i to właśnie teraz przychodzi najlepsza chwila na ruszenie się po ciuchy. Powoli pojawiają się już nowe kolekcje, stare spychane są na margines. Ceny szybują w dół. Oczywiście można martwić się przebraną ofertą i niestandardową rozmiarówką, bo w najpopularniejszych sklepach tylko takie zostały. Ale jest oczywiście i na to rozwiązanie. Znaleźć filię znanego sklepu – na mniejszym, czy większym wygnajewie – i tam sobie coś sprezentować. Albo jeszcze inaczej. Sprawdzić, co nam oferują internetowe sklepy.

Idąc ostatnim tropem postanowiłem zajrzeć do moich ulubionych “butików” z elegancką odzieżą. I jak to się mile może człowiek zaskoczyć. Zarówno w Vistuli, jak i Wólczance możemy załapać się na przeceny rzędu 50%. I to są naprawdę fajne gatunkowo ciuchy.

Koszula Lambert’a – z kołnierzem typu ukryty button down i mankietami na guziki. Żaden tam slim, po prostu sylwetka klasyczna. Gładka różowa, wewnętrzne kontrasty na stójce i mankietach w różowo fioletową kratkę. Z rewelacyjnej wełny egipskiej. Świetne wykonanie, materiał pierwsza klasa.

Ile: z 299,90zł na 149,90zł

Do tego proponowałbym krawat także od Lambert’a. Fioletowy, w białe, niebieskie i granatowe pasy. Oczywiście jedwabny. Szerokość 8cm.

Ile: z 149,90zł na 79,90zł

Cały komplet w: wolczanka.com.pl

Mając już za sobą poszczególne dodatki proponowałbym garnitur Misson od Vistuli. Czarny. Marynarka na 2 guziki, 2 rozcięcia z tyłu. Sylwetka klasyczna. Materiał oczywiście wełna.

Ile: z 1199zł na 799,90zł

Gdzie: sklep.vistula.pl

Artykuły podobne