Z nadrukiem czy bez ? jaką koszulkę wybrać na Dzień Ojca?

Total
0
Shares

Koszulka bez nadruku ? dla taty, który lubi nieco poważniejszy styl

Koszulka bez nadruku to pomysł na prezent dla tych ojców, którzy stawiają na stateczne stylizacje i raczej nie są skłonni do ubierania się nieco luźniej lub sportowo. Taka koszulka zresztą nie musi być noszona jako ubranie wierzchnie ? doskonale sprawdzi się jako dodatek do marynarki, np. w kratę.

Przy wyborze koszulki bez nadruku warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt ? czy będzie to koszulka typu t-shirt, czy też polo. Ta druga jest bardziej elegancka. Można ją założyć do spodni typu chinosy w towarzystwie mokasynów. Duży wybór jednych i drugich oferuje sklep MODIVO.

To propozycja na prezent dla ojców, którzy cenią sobie firmowe ubrania i zwracają uwagę na metki. Logo umieszczane na koszulkach zazwyczaj z lewej strony jest nieduże, wręcz dyskretne, jednak wyraźnie podkreśla pochodzenie ubioru.

Taką koszulkę można dać tacie, który np. uprawia sport. Wówczas logo firmy sportowej będzie przyjęte bardzo ciepło. To też dobry pomysł na prezent dla miłośników ekskluzywnych ubrań. Pozornie banalna koszulka, na której umieszczono logo topowego domu mody, na pewno będzie trafionym podarunkiem.

Koszulka z tematycznym nadrukiem

Zainteresowania ojców mają prawo wykraczać poza sport i modę. Jeśli tak jest, to dzieci mają ułatwione zadanie. Wystarczy wiedzieć, czym interesuje się tata i sprezentować mu koszulkę z odpowiednim nadrukiem.

Jakim? Tu właściwie nie ma ograniczeń. Wizerunek idola muzycznego lub aktora to tylko jedna z powszechniejszych propozycji. W dobie powszechnego zainteresowania Minecraftem na pewno uda się zdobyć koszulkę powiązaną tematycznie z tą kultową grą. Nadruk może też przedstawiać markę ulubionego samochodu lub motoru.

Coś dla ojców z poczuciem humoru

Dzień Ojca to dobra okazja, by sprezentować tacie koszulkę nieco frywolną, zabawną. Ten pomysł sprawdzi się niemal w każdym przypadku. Jedynie ojcowie zachowujący na co dzień absolutną powagę, mogą nie zechcieć założyć takiej koszulki.

Jaki zatem nadruk może trafić na taką koszulkę? Pomysłów jest bardzo wiele, począwszy od napisów typu: ?Najwspanialszy tata na świecie?, albo ?Mój tata jest mądrzejszy niż Google?, do wizerunków bohaterów kreskówek. Na koszulce może znaleźć się też fragment komiksu albo mem. Możliwości jest bardzo wiele. Po raz kolejny odsyłamy od propozycji MODIVO, który ma swojej ofercie bardzo duży wybór męskich koszulek: https://modivo.pl/c/mezczyzni/odziez/t-shirty-i-polo/t-shirty.

Pojedyncze egzemplarze, czyli koszulki spersonalizowane

Zdobycie takiej koszulki wymaga odrobiny wysiłku, jednak rzecz jest do zrobienia. Najpierw trzeba ustalić, jaki wzór lub napis ma trafić na koszulkę, następnie stworzyć odpowiedni szablon lub grafikę i znaleźć firmę (w internecie lub w pobliżu domu), która specjalizuje się w robieniu garderoby na indywidualne zamówienie.

Artykuły podobne