prezent na dzień ojca dla super taty

Prezent na Dzień Ojca – 5 pomysłów dla Super Taty!

Total
0
Shares

Już za kilka dni tata obchodzi swoje święto, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent na Dzień Ojca? Jeszcze nic straconego, wciąż możesz pozytywnie go zaskoczyć. Nie masz pojęcia, jak tego dokonać w tak krótkim czasie? Przychodzimy z odsieczą!

Fan ekstremalnych wrażeń

prezent na dzień ojca_fan ekstremalnych wrażeń

fot. tbo.com

Twój tata lubi kiedy dużo się dzieje i jest wręcz uzależniony od adrenaliny? W takim razie na pewno trafisz w jego gust obdarowując go szansą na skok ze spadochronem, czy lot motolotnią. A może woli sporty wodne? Wówczas na prezent na Dzień Ojca wybierz na przykład kurs nurkowania albo windsurfingu. Taki podarunek nie tylko się spodoba, ale również zapewni tacie aktywność fizyczną, a tym samym lepsze zdrowie.

 Prezent na Dzień Ojca ? pasjonat motoryzacji

prezent na dzień ojca_pasjonat motoryzacji

fot. autocar.co.uk

Tata uwielbia samochody i wszystko, co z nimi związane? Zatem masz wiele opcji na prezent. Wiele radości zapewni mu jazda sportowym samochodem z najwyższej półki albo zabawa off-road. Jeśli jednak Twój budżet nie pozwala na takie atrakcje proponujemy symboliczny upominek, na przykład w postacie czekoladowego BMW lub modelu ukochanej marki samochodów.

Alkoholowy koneser

prezent na dzień ojca_koneser alkoholu

fot. notonthehighstreet.com

Świętujący docenia niebanalne smaki mocniejszych trunków? W takim razie prezent na Dzień Ojca już masz! Podaruj tacie ulubiony alkohol w spersonalizowanej butelce lub skrzynce. Ten pomysł nie do końca Cię przekonał? Może bardziej przypadnie Ci do gustu podarowanie spersonalizowanego kufla na piwo lub eleganckiej karafki. Pamiętaj tylko, żeby to również przypadło do gustu tacie 😉

Prezent na Dzień Ojca ? pomóż się zorganizować

prezent na dzień ojca_pomóż zorganizować czas

fot. notonthehighstreet.com

Tata jest bardzo zabieganym człowiekiem? Ma wiele zajęć, przez co ciężko mu się zorganizować? Z okazji Dnia Ojca pomóż mu w tym! Podaruj mu spersonalizowany kalendarz lub notes, w którym zapisze wszystkie obowiązki. Taki upominek na pewno ułatwi mu planowanie.

Gwiazdka dla kochanego taty

 prezent na dzień ojca_gwiazda imienna

fot. pomesku.pl

Jeśli z okazji Dnia Ojca chcesz oddać tacie cześć najlepszym sposobem, by to uczynić będzie nazwanie gwiazdy jego imieniem. Kiedy to zrobisz, wręczysz tacie certyfikat oraz astro-zdjęcie wybranej gwiazdy. Każdy tata ucieszy się z tak kosmicznego prezentu.

Nie ważne, jak wysoki jest Twój budżet, najważniejsze, żeby prezent na Dzień Ojca pochodził z serca i trafił w gust taty. Pamiętaj, żeby nie próbować uszczęśliwić go na siłę i wybierz taki upominek, który faktycznie do niego pasuje.

Czytaj także:

Gra typu escape room – czy to dobry pomysł na prezent? Sprawdzamy!

Strzelanie – przygoda na strzelnicy na prezent. Sprawdzamy!

Artykuły podobne

Prezent na imieniny dla mężczyzny? Wybieramy oryginalny pomysł na imieninowy prezent dla faceta i serwujemy zwariowane czekoladowe inspiracje!

Czekoladowe LOVE: inspiracje na prezent na imieniny dla mężczyzny Jaki prezent wybrać dla bliskiego mężczyzny? Wybierz prezent na imieniny dla mężczyzny, który obudzi w nim małego chłopca! Odrzuć w kąt…
Zobacz więcej ...