Nie od dziś wiadomo, że dla niektórych dzieci kąpiel jest wspaniałą okazją do zabawy. Niektóre z nich za nic nie chcą wyjść z wanny. Zabawki do kąpieli z jednej strony mogą umilić kąpiel tym dzieciom, które ją uwielbiają, a z drugiej przekonać te dzieci, które za nią nie przepadają. Obecnie w sklepach pojawia się coraz więcej zabawek do kąpieli, co świadczy o tym, iż zabawki tego typu mają powodzenie u Mam. Wybór zatem jest bardzo trudny. Czytając fora internetowe i opinie tych Mam, które mają już takie zabawki w swoich domach, wybrałam trzy, które napewno ucieszą twoje dziecko i dadzą mu mnóstwo zabawy podczas kąpieli. 

– Bębenki wodne:

W zestawie dwa pływające bębenki, które poprzez kontrolowanie ilości wody w instrumencie, zmieniają wysokość dźwięków. Zestaw zawiera także łatwe do wykonania utwory, utrwalone na wodoodpornych kartkach. 

Bębenki wodne, merlin.pl

Gdzie: Merlin.pl 

Cena: 45zł

– Piankowe puzzle – projektantka mody

Wspaniałe puzzle dla wszystkich dziewczynek lubiących modę i projektowanie. Napewno przyniosą Twojemu dziecku mnóstwo radości. 

Piankowe puzzle - projektanta mody, smyk.pl

Gdzie: smyk.pl

Cena: 45zł

– Fabryka mydełek – kaczuszka

Dzięki tej zabawce dziecko może samo stworzyć dla siebie mydełko, co napewno przyniesie mu wiele radości i emocji, bo przecież zwykłe mydełka są takie szare. 

Fabryka mydełek - kaczuszka, jakiprezent.pl

Cena: 24zł

Więcej pomysłów na zabawki do kąpieli

Artykuły podobne

Kiedy szczepienie?

Choć ospa jest dziś chorobą lekką, a jej główne objawy to świąd i mnóstwo czerwonych pęcherzyków, chorowanie nie należy do przyjemnych. Na szczęście, na ospę można się zaszczepić, dzięki czemu…
Zobacz więcej ...

Prezenty na Boże Narodzenie dla dzieci

Wreszcie nadszedł upragniony listopad. Pomimo, że za oknem jest szaro, z chmur kapie siarczysty deszcz, nadworna aura ponura i smutna, to jednak atmosfera w naszych sercach wypełniona jest entuzjazmem oraz…
Zobacz więcej ...