Nie od dziś wiadomo, że dla niektórych dzieci kąpiel jest wspaniałą okazją do zabawy. Niektóre z nich za nic nie chcą wyjść z wanny. Zabawki do kąpieli z jednej strony mogą umilić kąpiel tym dzieciom, które ją uwielbiają, a z drugiej przekonać te dzieci, które za nią nie przepadają. Obecnie w sklepach pojawia się coraz więcej zabawek do kąpieli, co świadczy o tym, iż zabawki tego typu mają powodzenie u Mam. Wybór zatem jest bardzo trudny. Czytając fora internetowe i opinie tych Mam, które mają już takie zabawki w swoich domach, wybrałam trzy, które napewno ucieszą twoje dziecko i dadzą mu mnóstwo zabawy podczas kąpieli. 

– Bębenki wodne:

W zestawie dwa pływające bębenki, które poprzez kontrolowanie ilości wody w instrumencie, zmieniają wysokość dźwięków. Zestaw zawiera także łatwe do wykonania utwory, utrwalone na wodoodpornych kartkach. 

Bębenki wodne, merlin.pl

Gdzie: Merlin.pl 

Cena: 45zł

– Piankowe puzzle – projektantka mody

Wspaniałe puzzle dla wszystkich dziewczynek lubiących modę i projektowanie. Napewno przyniosą Twojemu dziecku mnóstwo radości. 

Piankowe puzzle - projektanta mody, smyk.pl

Gdzie: smyk.pl

Cena: 45zł

– Fabryka mydełek – kaczuszka

Dzięki tej zabawce dziecko może samo stworzyć dla siebie mydełko, co napewno przyniesie mu wiele radości i emocji, bo przecież zwykłe mydełka są takie szare. 

Fabryka mydełek - kaczuszka, jakiprezent.pl

Cena: 24zł

Więcej pomysłów na zabawki do kąpieli

Artykuły podobne