Własnoręcznie wykonana zabawka ma swój niepowtarzalny charakter jak i unikalny wygląd. Dzięki własnoręcznie wykonanej zabawce dziecko doskonali sprawność manualną, percepcję wzrokową a także wyrabia poczucie estetyki. W większości przypadków dziecko będzie prosiło o pomoc dorosłych w zrobieniu zabawki. Będzie to dla rodziców doskonała okazja, by spędzić jak najwięcej czasu ze swoja pociechą. Oto kilka przykładowych zabawek do własnego wykonania. 

Origami Safari

To nauka tradycyjnej japońskiej sztuki origami, które rozwija wyobraźnie dziecka. Samodzielnie wykonane zwierzątka mogą stanowić dekorację pokoju dziecka.

Origami:Safari, PakaDlaDzieciaka.p

Cena: 20 zł

Robot z puszki, to nie zwykły robot. Doskonale rozwija wyobraźnię dziecka, zręczność oraz umiejętność logicznego myślenia. Świetny prezent dla małego majsterkowicza.

Robot z puszki, PakaDlaDzieciaka.pl

Cena: 49,90 zł

Ozdabianie Mini serwisu do herbaty, będzie wspaniałą i twórczą zabawą dla dziewczynki. Zestaw zawiera elementy, które umożliwiają samodzielne stworzenie i ozdobienie całego serwisu. Z takim serwisem nic tylko urządzać wystawne przyjęcia dla lalek i misiów.

Mini serwis do herbaty, PakaDlaDzieciaka.p

Cena: 40,50 zł

Odlewy gipsowe również zapewnią dziecku kilka godzin świetnej rozrywki, tymbardziej, że będzie miało samodzielnie zrobić zwierzątka, które zamieszkują na farmie. 12 wykonanych zabawek może zaś ustawić na rozkładanej scenie.

Odlewy gipsowe Zwierzęta z farmy, PakaDlaDzieciaka.pl

Cena: 53,50 zł

Wszystkie zabawki do własnoręcznego wykonania  znajdziesz na JakiPrezent.pl

Więcej znajdziesz na zabawki do własnoręcznego wykonania

Artykuły podobne