Na rynku pojawiła się nowa konsola Nintendo 3DS Ice White + Super Mario 3D Land Pack. Idealny świąteczny prezent dla wszystkich miłośników wąsatego hydraulika. 

Konsola jest wyposażona w dwa ekrany. Dolny dotykowy ekran działa za pomocą wbudowanego teleskopowego rysika. Natomiast górny ekran jest w technologii 3D, gdzie efekt widac już gołym okiem. Ten sprzęt jest niezwykle czuły na dotyk dzięki wbudowanemu Padowi Kołowemu, który stworzony jest dla obsługi 3D. Wbudowane czujniki ruchu i czujniki obrotu reagują na położenie i kąt nachylenia urządzenia. Tak więc podczas każdej gry będą dostarczane niezwykłe wrażenia związane z niepowtarzalna czułością tego sprzętu.

Każda konsola jest sprzedawana z wbudowanym oprogramowaniem, dzięki czemu nie będzie już istniała koniecznośc dokupowania oddzielnych funkcji. Posiada trzy wbudowane aparaty cyfrowe, dwa zewnętrzne robią zdjęcia w trójwymiarze.

Posiadacze konsoli mogą korzystac z dwóch sposobów łączności między innymi użytkownikami konsoli. Dzięki funkcji StreetPass właściciel konsoli będą dostarczane nowe treści i aktualizację. Urządzeni posiada również funkcje bezprzewodowego łącza internetowego.

Sama gra Super Mario 3D Land odsłania przed graczem głębię, odległość, prędkośc podczas biegania i skakania. Gra dostarcza wspaniałej przygody graczowi poprzez znane jak i nowe umiejętności hydraulika Mario. Gra przygodowa, która przeniesie gracza do świata Mario i jego przygód na śniegu, pod wodą i chmurach.

Gra z pewnością nie zawiedzie oczekiwań wielbicieli Super Mario.

Konsola Super Mario 3D Land Pack White

Cena: 869.90 zł

Kupisz w sklepie: Ultima.pl

Artykuły podobne

Pokemon party! Zainspiruj się trendami zza Oceanu i zorganizuj najlepszą pokemonową imprezę wszechczasów!

Pokemon Party to świetny pomysł na te wakacje! Pokemon Go to szaleństwo, którego nikt się nie spodziewał. Według firmy analitycznej App Annie mobilna gra każdego dnia generuje przychody przekraczające 10…
Zobacz więcej ...