Na rynku pojawiła się nowa konsola Nintendo 3DS Ice White + Super Mario 3D Land Pack. Idealny świąteczny prezent dla wszystkich miłośników wąsatego hydraulika. 

Konsola jest wyposażona w dwa ekrany. Dolny dotykowy ekran działa za pomocą wbudowanego teleskopowego rysika. Natomiast górny ekran jest w technologii 3D, gdzie efekt widac już gołym okiem. Ten sprzęt jest niezwykle czuły na dotyk dzięki wbudowanemu Padowi Kołowemu, który stworzony jest dla obsługi 3D. Wbudowane czujniki ruchu i czujniki obrotu reagują na położenie i kąt nachylenia urządzenia. Tak więc podczas każdej gry będą dostarczane niezwykłe wrażenia związane z niepowtarzalna czułością tego sprzętu.

Każda konsola jest sprzedawana z wbudowanym oprogramowaniem, dzięki czemu nie będzie już istniała koniecznośc dokupowania oddzielnych funkcji. Posiada trzy wbudowane aparaty cyfrowe, dwa zewnętrzne robią zdjęcia w trójwymiarze.

Posiadacze konsoli mogą korzystac z dwóch sposobów łączności między innymi użytkownikami konsoli. Dzięki funkcji StreetPass właściciel konsoli będą dostarczane nowe treści i aktualizację. Urządzeni posiada również funkcje bezprzewodowego łącza internetowego.

Sama gra Super Mario 3D Land odsłania przed graczem głębię, odległość, prędkośc podczas biegania i skakania. Gra dostarcza wspaniałej przygody graczowi poprzez znane jak i nowe umiejętności hydraulika Mario. Gra przygodowa, która przeniesie gracza do świata Mario i jego przygód na śniegu, pod wodą i chmurach.

Gra z pewnością nie zawiedzie oczekiwań wielbicieli Super Mario.

Konsola Super Mario 3D Land Pack White

Cena: 869.90 zł

Kupisz w sklepie: Ultima.pl

Artykuły podobne

Biedronkowe inspiracje na świąteczny prezent dla malucha

W Wigilię Bożego Narodzenia wszyscy wypatrują na niebie pierwszej gwiazdki i z niecierpliwością oczekują na prezenty ukryte pod bogato ozdobioną choinką. W kolorowe pudełeczka, opakowania oraz kartony schowane są najskrytsze…
Zobacz więcej ...