Jak wybrać żelazko dop(r)asowane do potrzeb?

Total
0
Shares

Szeroko zakrojone badania wśród konsumentów, przeprowadzone przez Russell Hobbs ujawniły największe frustracje związane z prasowaniem: brak pary, trudne napełnianie żelazka wodą, niedoprasowane fragmenty ubrań, słabo wyprasowane kołnierzyki, przypalanie ubrań i korzystanie z niewłaściwych ustawień temperatury. Badania pokazały również, że większość problemów napotkanych podczas prasowania wynika ze słabo działającego urządzenia lub czynników wydłużających tę czynność. W bezpośredniej odpowiedzi na te badania, Russell Hobbs opracował nową europejską kolekcję, tworząc stylowe rozwiązania tych wszystkich małych problemów ? od żelazek, które jednoznacznie wskazują z jaką temperaturą należy prasować, do unikalnej konstrukcji końcówki parowej, która rozprasuje najbardziej uporczywe zagniecenia. Twoja inspiracja ? nasza innowacja! 

Niezależnie od tego, czy kochasz prasowanie i prasujesz wszystko, od koszul po skarpetki, czy też należysz do 60% konsumentów, którzy nie cierpią tej czynności i unikasz jej jak możesz, Russell Hobbs ma żelazko idealne dla Ciebie. 

Żelazko Auto Steam dla oszczędnych 

Jeśli potrzebujesz żelazka, które jest łatwe w obsłudze, ten model jest dla Ciebie. Miękki w dotyku uchwyt i wygodne pokrętło, a także tryby prasowania na sucho/z parą/ ze spryskiwaniem i uderzeniem pary powodują, że prasowanie to przyjemność. Ponadto Auto Steam automatycznie generuje odpowiednią ilość pary dla wybranej temperatury. Badania konsumentów Russell Hobbs pokazały, że 27% użytkowników nienawidzi kropel wody kapiących na ubrania, więc Auto Steam został zaprojektowany specjalnie po to, by nie zostawiać śladów kropel na ubraniu. Jeśli szukasz żelazka w dobrej cenie, jak również funkcjonalności, prostoty i niezawodności, Auto Steam jest dla Ciebie. To proste żelazko dla oszczędnych, którzy nie chcą marnować czasu.

Cena: 149 PLN. 

Auto Steam RUSSELL HOBBS, 149 zł

Steamtip RUSSELL HOBBS – para dociera w trudno dostępne miejsca

Niezależnie od tego, czy uporczywe zagniecenia doprowadzają Cię do szału, czy są dla Ciebie przyjemnym wyzwaniem, Steamtip może być żelazkiem dla Ciebie. Russell Hobbs stworzył żelazko z potężnym uderzeniem pary na końcówce stopy, przeznaczone do niezwykle precyzyjnego prasowania, eliminującego wszelkie zagniecenia w trudno dostępnych miejscach. Badania wykazały, że 42% osób irytuje fakt, że prasowanie jest zbyt czasochłonne. Żelazko Steamtip jest idealnym rozwiązaniem do szybkiego, łatwego prasowania niepozostawiającego zagnieceń.

Cena: 199 PLN

Żelazko Steam Tip RUSSELL HOBBS, cena 199 zł

Żelazko Easy Fill RUSSELL HOBBS z długim kablem

Imponujące, 2400-watowe żelazko Easy Fill posiada ceramiczną stopę zapewniającą równomierne rozprowadzanie ciepła, co sprawia, że prasowanie staje się szybsze i łatwiejsze. Ten niezwykle wygodny model posiada ?lejek? w podstawie, dzięki czemu możesz po prostu odkręcić kran, napełnić żelazko i zabrać się do prasowania bez robienia niepotrzebnego bałaganu. Unikalny lejek jest także miejscem na przechowywanie super-długiego 3-metrowego przewodu, dzięki któremu dosięgniesz do najbardziej oddalonego gniazdka. Zagniecenia nie mają się gdzie ukryć. 

Cena: 269 PLN

Żelazko Easy Fill RUSSELL HOBBS

 Żelazko Precision Heat GLOWTIP RUSSELL HOBBS pokazuje temperaturę prasowania 

Według ostatnich badań 9% osób irytuje to, że nie znają dokładnej temperatury prasowania dla danej tkaniny. Precision Heat Glowtip oferuje 4-kolorową technologię kontroli temperatury, która oznacza, że czubek żelazka zapala się na jeden z czterech kolorów, gdy osiągnie odpowiednią temperaturę. Każdy z kolorów oznacza inny rodzaj tkaniny. Teraz możesz prasować tkaniny z odpowiednią temperaturą ? koniec ze zgadywaniem! 

To jeden z modeli z górnej półki, dlatego znajdziesz w nim także odpowiednio zaawansowane funkcje: ceramiczną stopę, stylowe chromowane wykończenia, ergonomiczny kształt i funkcję samoczyszczenia. 

Cena: 299 PLN

Żelazko Precision Heat GLOWTIP RUSSELL HOBBS

 

Żelazko Power Steam Digital RUSSELL HOBBS z dużą mocą i ekranem LCD

Jeżeli dużo prasujesz, żelazko Power Steam firmy Russell Hobbs oddaje w Twoje ręce potężne 2600 W mocy, które dadzą najlepsze efekty w połączeniu z wydajną funkcją pary. Spust uderzenia jest umieszczony w unikalnym miejscu, które daje dodatkową kontrolę. Ten elegancki gadżet posiada także cyfrowe sterowanie temperaturą oraz stylowy podświetlany na niebiesko ekranik LCD. 

 Cena: 349 PLN

Żelazko Power Steam Digital RUSSELL HOBBS, 349 zł

 Żelazko Steam Glide do prasowania dużych ilości ubrań
 

Chociaż 22% klientów wymienia prasowanie jako najbardziej nielubianą czynność domową, istnieją także Ci, którzy uwielbiają prasować. Aż 41% konsumentów zna kogoś, kto kocha prasowanie. Dla tych fanów prasowania przedstawiamy króla żelazek ? Steam Glide! To wysoce zaawansowane technologiczne żelazko do zadań specjalnych zostało zainspirowane przez tych, którzy chcą wyprasować duże ilości ubrań w krótkim czasie. Wyposażyliśmy je w system parowy o ciśnieniu pięciu barów, który daje potężne uderzenie pary, natychmiast rozprawiające się z każdym zagnieceniem. Pomyśleliśmy o wszystkim, w związku z czym dodaliśmy bardzo duży jednolitrowy odczepiany zbiornik na wodę oraz podwójny aktywny system odkamieniania, dający jeszcze lepszy przepływ wody. 

 Cena: 669 PLN

Żelazko Steam Glide RUSSELL HOBBS, 699 zł

Russell Hobbs, w nieco ponad pięć lat, dzięki silnej reputacji marki łączącej design i innowacje z głębokim zrozumieniem potrzeb klientów, stał się czołową marką żelazek w Wielkiej Brytanii. Russell Hobbs ma przyjemność podzielić się z polskimi konsumentami swoją wiedzą o prasowaniu oraz szeroką ofertą żelazek, od modeli podstawowych do najbardziej zaawansowanych. Dzięki nam, ten niezbyt lubiany domowy obowiązek może stać się odrobinę łatwiejszy.

Po więcej informacji o marce i jej produktach zapraszamy na stronę www.russellhobbs.com oraz na nasz profil na Facebook.com/RussellHobbsPolska.

Wszystkie produkty dostępne są na terenie całego kraju. 

Wszystkie dane statystyczne pochodzą z badania prasowania wykonanego przez Russell Hobbs w 2011 r. na 1000 respondentów.

Artykuły podobne

Psia kość!

"Psia kość" to pierwsze co przychodzi mi do głowy, gdy spoglądam na tę miskę. Delikatne przekleństwo, które ciśnie się na usta powoduje fakt, że nowoczesny design wdarł się już nawet…
Zobacz więcej ...