Mocno wyczesana bajka

Total
0
Shares

Klasyczna opowieść o księżniczce i pewnym złodzieju oparta na kanwie dobrze nam znanej baśni autorstwa braci Grimm. Nie tak mroczna jak oryginał. Okraszona sporą dozą humoru i zawierająca naprawdę świetny dubbing.

Zamknięta w kamiennej wieży Roszpunka marzy o tym, by dotknąć stopami ziemi i wyruszyć na spotkanie wielkiej przygody, a przynajmniej przyjrzeć się z bliska kolorowym lampionom, wznoszącym się raz do roku w powietrze, akurat w jej urodziny. Flynn z kolei pragnie odzyskać skradziony przez siebie, a schowany przez Roszpunkę królewski diadem. Jako, że nie potrafi jej zbałamucić swoim czarownym uśmiechem i uwodzicielskim spojrzeniem, zmuszony jest przystać na jej prośbę i tak rozpoczyna się wielka przygoda, która na zawsze odmieni ich życie.

?Zaplątani? to taki powrót do klasyki. To swego rodzaju love story, ale nie tak rzewne jak w przypadku ?Pięknej i Bestii?, a takie bardziej z jajem pokroju ?Herkulesa?. To przezabawna opowieść, w której nie brakuje ani sekwencji musicalowych (w końcu to bajka Disneya :-)), ani przekomicznych postaci ? bojowego rumaka Maximusa i równie walecznego kameleona Pascala, ani wartkiej akcji. To przepięknie zrealizowana animacja, którą pokocha każde dziecko. Przykład? Córka mojej siostry biegająca po domu i krzycząca ? ?Puść mi Zaplątanych?, ?Ja chcę Zaplątanych?, ?Zaplątani!?.

Co tu dużo mówić. Najnowsza produkcja Disneya to mocno wyczesana komedia dla całej rodziny 🙂

Kupisz w sklepie: merlin.pl

Cena: 45,12 zł.

Artykuły podobne

Koniec z nudnym prezentami! Era wyjątkowych upominków nadchodzi!

Każdy Dzień Babci, Mamy, Chłopaka, każde urodziny i rocznice ślubu – wszystkie te okazje powinny być przyjemnością, a jednak czasami bywa, że psute są przez nietrafione prezenty. Odstaw do lamusa…
Zobacz więcej ...