Poczytaj sobie mamo! 3 książki na prezent na Dzień Matki

Total
0
Shares

Pamiętacie słynną serię bajek dla dzieci “Poczytaj mi mamo”? Kwadratowe książeczki, z kolorowymi motywami na okładce, a wśród nich: rybka, motyl, lusterko, domek, koniczynka. Ten obrazek mają w głowie dzisiejsi 30-latkowie. Niedługo Dzień Matki i mamy szansę na odwrócenie ról – to my możemy zaproponować naszym mamom fajną bajkę – mądrą, ciekawą, wciągającą. Co wybrać dla mamy- mola książkowego?

1. Pogromca lwów

Camilla Läckberg znów zabiera swoich czytelników do rdzinnej Fjällbacki. Gdzie wprowadzi ich w klimat najlepszego w swoim rodzaju kryminału – jak zazwyczaj zaczyna się od wypadku – samochód potrącił roznegliżowaną kobietę pośrodku urokliwej, zaśnieżonej leśnej drogi. Kim jest ofiara? To zaginiona cztery miesiące temu Victoria, która przez ten czas poddawana była okrutnym torturom. I co gorsza, nie ona jedyna padła ofiarą makabrycznych procedur. Kto jeszcze ucierpiał? Jaki jest związek pomiędzy wypadkiem a śmiercią ojca Ericka Flacka, jednego z bohaterów? Odkryj tajemnice, które, choć skrywane przez lata, mają wpływ na teraźniejszość. Wydawnictwo Czarna Owca dawniej Jacek Santorski & Co – około 28 złPrezent dla mamy- książka

2. Maybe Someday

Amerykańska pisarka Colleen Hoover od lat pisuje książki o tematyce typowo kobiecej. I tak jest tym razem. Ridge, mężczyzna z gitarą, który swoją muzyką potrafi oczarować każdego. Ona, dziewczyna z sąsiedztwa, która ma talent do pisania. Ich współpraca wywraca świat do góry nogami. Czy skończy się dobrze? A może ktoś komuś złamie serce? To na pewno, ale aby dowiedzieć się jak ciężko będzie je skleić – sięgnij po książkę.

Wydawnictwo otwarte – około 30 zł

Książka na prezent na Dzień Matki - Maybe someday

3. Chłopcy

Ojciec i syn, czterdziesto- i jedenastolatek. Jeden z nich jest rozwiedziony, a drugi ma narzeczoną – całkiem na poważnie. Pierwszy nie potrafi odgonić się od kobiet, choć nadal czuje coś do byłej żony, a drugi bacznie przypatruje się poczynaniom ojca. Nie bez znaczenia jest też autor – to pierwsza książka autora filmów: Testosteron i Lejdis. Ubaw po pachy – gwarantowany. Wydawnictwo Wielka Literatura – około 30 zł

Książka na prezent dla mamy - Chłopcy

Uwielbiamy to święto i wielokrotnie pisaliśmy już o prezentach dla mamy w postaci modnej galanterii lub biżuterii. Świetnym pomysłem na prezent będą także prezenty sentymentalne.

Po inne prezenty zapraszamy też na stronę wyszukiwarki prezentów.

Artykuły podobne